PDA

Tam Versiyonu Görüntüle : Site güncelleme

The Slug
08-01-2013, 12:03
Merhaba,

Site güncellendi ve yeni işler takip edecek....

Şu an için büyük bir gün bina vardı neler olduğunu hatırlamak gibi olanlar için bloglar var.....!!!
Ya bu talihsizlik için, tüm esprili eğlenceli hoş geldin işe giderken vardı.

Kapı hizalama " düzeltmek için nasıl da Makaleler şimdi" alabilir miyiz;Bu, resim ve video içeren belge türü. (Bit WİKİ Jeff gibi )
Ayrı bir madde olarak görünür ve vb için arama yapmak mümkün olacak.

Şansın çok bilgilendirici bir şekilde paylaşmak istiyorum Bilgisi yıllar olanlar için, üyeleri göstermek için simdi...

Bunun için geçmişte istediniz, şimdi bunun için para kullanın lütfen.

Ayrıca eğer telif ücretsiz RSS kaynağı ve bu gibi vakıf gibi görünmeye başlayacaktır eğer diğer web siteleri, haber siteleri, vb beslemeleri tedarik edebilirim. (RAC Yem gibi)

Doğruca Dükkana götürmek, (Evet henüz o sayfada hiç bir şey biliyorum)yeni sekmeler var, bana zaman ver

Ve "BİRLEŞTİRME" sekmesi çok daha kolay insanlar ilk kez Üye Olmak için yapmak gerekir.
Şu anda bu tüm görünür ama eğer ücretli bir üyeliği olanlar için yok yapabilir miyim diye bakarım.

Galeri de daha fazla görünür.

Bu yüzden sizler için 2013 Hoşgeldiniz.

Eklenen görmek istiyorum her bir ayrı madde için yeni bir iş parçacığı başlatmak için unutma, olmaz olsun......

Ian

Sando
08-01-2013, 16:13
Teşekkürler Ian harika bir iş yapıyorsun.
Rob

ChrisCar6
08-01-2013, 19:26
Mükemmel çaba Ian - çok teşekkür ederiz.

Bloglar, makaleler, Galeri, sanki haber bülteni gereksiz hale geliyor gibi görünüyor.

The Slug
08-01-2013, 19:31
Mükemmel çaba Ian - çok teşekkür ederiz.

Bloglar, makaleler, Galeri, sanki haber bülteni gereksiz hale geliyor gibi görünüyor.

Sen Chris katılıyorum.........

Hayır bülten sorulan sorular geri besleme, makaleler azdır ve birçok üyeleri uzak, şimdi kendisi yaşamış olabilir. Üyesi var ama siteyi olmayanlar için sadece bir utanç.

The Slug
01-07-2016, 11:36
Merhaba İnsanlar,

Site kapalı hafta sonu olacak kadar güncel ve yamalı olabilir. Olarak olması gereken sürece elimden geldiğince kısa bir süre ama hat kapalı olacak.
Deneyin ve gece yarısı seni çok bozulmasına neden bunu yapacağım.

Geçen ay siteyi 24025 tekil ziyaretçi vardı.

Ian

The Slug
02-07-2016, 02:23
Site şimdi güncellendi.

Teşekkürler

LM mic
02-07-2016, 06:18
Bu kadar çabuk yaptın!!!!
Ian Teşekkürler!!!!

Rotor1
04-07-2016, 01:08
De Ian, teşekkürler, sitede trafik düzeyi hakkında hiç bir fikrim yoktu!

Automatic Translations (Powered by Microsoft®):
ArabicBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFinnishFrenchGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIndonesianItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSlovakSlovenianSpanishSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelsh
Integration with Google translations by vB Enterprise Translator 4.9.1