PDA

Tam Versiyonu Görüntüle : Üyeleri Göster

The Slug
08-05-2014, 23:00
Ve şimdi forumda yüklü bir tane var bu yüzden üyelerin bir harita istemiş olduğu genel kurul toplantısında, bunun için hiçbir şans ile http://www.stratosec.com/forum/member.php/244-picasso)) (yeni bir yön gösterdi Picasso Paul ile birlikte bir sohbet önce ama arıyordum vardı. Galeri sekmesini (yanında)

Eğer doğru değilse işaretçileri hareket etmek gerekir, (bulmak için biraz zaman alabilir otomatik olarak güncellemek için biraz zaman ancak " gibi yerlerde;Orta Dünya" ve "Moğolistan" alacak);!

Şu anda bu Tam üyeler için geçerlidir, ve tüm kullanıcılar için açılmış olup olmadığına karar vermek için tam üye olacak. (Max 1000 kullanıcı)

Picasso
09-05-2014, 00:09
Teşekkürler Ian
Yararlı olabilir.

Paul.

ducatiman
09-05-2014, 01:33
Aferin........................ilginç.

peteracs
09-05-2014, 08:37
Merhaba Ian

Çok ilginç, teşekkürler.

Henüz olmayan bizler için, Haritayı nasıl kendimizi eklemek için ne yapacağız?

Teşekkürler

Peter

ducatiman
09-05-2014, 09:43
Orada bir yerde, başlangıçta kendimi Londra'da bulunan ben olacağını düşünüyorum...............?????? Sorma, konum olarak Lincolnshire geçirdim.

The Slug
09-05-2014, 09:53
Merhaba Ian

Çok ilginç, teşekkürler.

Henüz olmayan bizler için, Haritayı nasıl kendimizi eklemek için ne yapacağız?

Teşekkürler

Peter

Peter,

Coğrafi konum için IPs çözme sadece bir seferde birkaç kullanıcıları işler, o zaman biraz yoğun bir süreç olduğu için bunları işleyen bir cron işi var.

Teşekkürler

STR_Strat
09-05-2014, 10:09
Bu harika bir araçtır. Jeffdavison gibi görünüyor zamanım birkaç hafta önce:- Duluth kalıyordum şanslı bir kaçış vardı(

The Slug
09-05-2014, 10:12
Bu harika bir araçtır. Jeffdavison gibi görünüyor zamanım birkaç hafta önce:- Duluth kalıyordum şanslı bir kaçış vardı(

Evet catswhiskers Orta Doğu'da şu an ile ilgili okyanusta sallanan oldu!

Saklambaç gibi biraz...iyi oyun.. iyi oyun

Geri Çek kendini.

peteracs
09-05-2014, 10:15
Orada bir yerde, başlangıçta kendimi Londra'da bulunan ben olacağını düşünüyorum...............?????? Benim konumum gibi Lincolnshire aşağı olduğu gibi sorma.

Tamam, ne demek istediğini anlıyorum, Belçika'da Neil bulundu........

Bu sıralama için Ian teşekkürler, aramaya devam eder.......

Peter

john
09-05-2014, 10:39
Neil Belçika'da buldu........

Şimdi okyanusun ortasında Neil bulmuş olsaydık o zaman sürpriz olmazdı. Gerçek zamanlı olarak zaten üyeleri yer olsaydı!

Jeff
09-05-2014, 11:30
O " gibi görünüyor;Google friend" bir kez daha. Mükemmel Ian. İleri bir millet, belki de daha fazla " başlaması olacak nerede görmek için sabırsızlanıyorum;bölgesel" bir şeyleri bölmek nasıl faaliyetler bir kez belirgin hale gelir.

The Slug
09-05-2014, 11:56
Eğer sadece Google bile olsa mutlu bir arkadaşı Jeff var!

Jeff
09-05-2014, 12:24
Eğer sadece Google bile olsa mutlu bir arkadaşı Jeff var!

Benden önce arabanın bitirdikten sonra başlayan rağmen o kadar üzgün değilim.

Dürüst olmak gerekirse ...

strat24v
09-05-2014, 12:30
Bilgisayarda bu izlendi. Güvenlik nedenleriyle, en gerçek, ev, sokak vb, alanı göstermek olmadığını düşünüyorum.

The Slug
09-05-2014, 12:49
Bilgisayarda bu izlendi. Güvenlik nedenleriyle, en gerçek, ev, sokak vb, alanı göstermek olmadığını düşünüyorum.

John aslında site katıldın bilgisayarın ıp adresinden, çok doğru değil, aynı zamanda " seçeneği;devre dışı" zihin, eğer hepimiz bunu söyledikten sonra pek bir anlamı olmuyor, ama sana katılıyorum, garaj kapısında sadece lokal bir alanda gösterici olması gerekmez ve kendi işaretçiyi taşımak size çalışır.

Darkspeed
09-05-2014, 14:42
Tuhaf katılırken ayrıca Gana kıyılarında buldum kendimi . - Shropshire için kendimi geri sürükledi.

catswhiskers
09-05-2014, 22:46
Evet catswhiskers Orta Doğu'da şu an ile ilgili okyanusta sallanan oldu!

Komik bir Ian. Olduğu gibi geçen hafta Fas'a gittim. En azından şimdi eve kendimi de harita üzerinde bir simge ve ben de çektim.
Mick

mel lewis
17-06-2014, 11:15
Sadece teke tek bir Millet... herkes "onların posision; pin" (tam, sadece e yakın olmak gerekmez evlerine yakın bir yere.g.10 mil içinde organize olaylar vs vs vs, toplantılar, garaj günleri ile yardımcı olacaktır güvenlik konusunda biraz endişeli bir durumdur.

Kulüp için önemli olduğu gibi destek lütfen.

Şerefe Mel

mel lewis
17-06-2014, 17:02
Sadece yukarıdaki güvenlik sorunu eklemek için, SADECE SN üye haritada görebilir.

Mel

StruanR
17-06-2014, 18:22
Benim yerdir, hep su ısıtıcısı hazır...:)
Struan

maxlouis
17-06-2014, 22:34
İyi gitti bir sürü şey var! Bir dolambaçlı üzerinde Lambeth yaşıyorum...

Benim yerdir, hep su ısıtıcısı hazır...:)
Struan

mel lewis
17-06-2014, 23:46
İyi gitti bir sürü şey var! Bir dolambaçlı üzerinde Lambeth yaşıyorum...

Kahverengi bir kağıt torba mı ???

maxlouis
18-06-2014, 00:50
Evet; ama bir gelişme potansiyeli var.

Kahverengi bir kağıt torba mı ???

mel lewis
26-06-2014, 22:46
Sadece teke tek bir Millet... herkes "onların posision; pin" (tam, sadece e yakın olmak gerekmez evlerine yakın bir yere.g.10 mil içinde organize olaylar vs vs vs, toplantılar, garaj günleri ile yardımcı olacaktır güvenlik konusunda biraz endişeli bir durumdur.

Kulüp için önemli olduğu gibi destek lütfen.

Şerefe Mel

İlgi eksikliği kulübü için önemli bir araç alınmasına yol açacaktır.

DÜŞÜNCELERİNİZİ LÜTFEN

Mel

STR_Strat
26-06-2014, 23:28
Sadece daha önce vardı isterdim ben Mel hoşuma gitti. Duluth son zamanlarda bir hafta sonu geçirmiş olması ve buluşmak için çalışırdım fark etseydim (pimlerin doğru olduğunu varsayarak) çok uzakta bir kaç üye var.

Dave

Griff
27-06-2014, 00:03
Bir luddite biraz böyle, benim pın bulmak, ve harita üzerinde post it nasıl, sen " biri olabilir bilmiyorum asosyal"arkadaşlar (zaten 2 £ hassas ayar aracı denedim)lütfen açıklayın okur.

Jeff
27-06-2014, 09:53
&Quot; bana biraz zaman aldı;bul" kendime :D

Güney Atlantik'te Enlem 0 Derece, 0 Derece de Uzun yerleştirilmişti sanırım. Bu bir anlamda mantıklı sanırım, garip bir yuvarlak " hakkında&; öğretici değil" verileri. Her neyse, şimdi sıralanmış ve güncel garaj başıma dikildi. Bu önümüzdeki birkaç hafta içinde hareket etmeyi umuyoruz (inşallah) yakında tarih olacak.

Bu kesinlikle azmeden değer.

Jeff

turbonutter
27-06-2014, 11:31
Ben benimkini buldum ve barda yolun karşısında yeterince yakın çok fazla şey vermeden koy:)!

ChrisC
27-06-2014, 11:55
Tekrar en derin Lincolnshire Dolar için kendimi sürükledi. Yararlı bir araç.

ChrisCar6
27-06-2014, 18:11
Ben benimkini buldum ve barda yolun karşısında yeterince yakın çok fazla şey vermeden koy:)!
Şifremi oraya koydum! Muhtemelen beni bulmak için çok yer!
farklı pin renkleri ne anlama geliyor?

][\/][ajor
27-06-2014, 20:12

Hakkında yerel garaj ve sonra pub düşündüm ve sonra sarhoş bir birey " söylemek olasıdır;evet bu Steve ve de Bla Bla" yaşıyor; yani köyün ortasında düşürdüğümü sandım.

turbonutter
28-06-2014, 12:07
İyi pub zamandı, ama şimdi hiçbir yerde bulamıyorum biraz fazla kaçırmış ve kapalı gezindi, onun gibi olmalı !

Guy Mayers
28-06-2014, 13:01
Görünüşe göre antartika'da bir yerde bir gemidesin....?

turbonutter
28-06-2014, 16:03
Görünüşe göre antartika'da bir yerde bir gemidesin....?

Teşekkürler Adam, İyi orada bulun! Muhtemelen haritaya yanlışlıkla taşınan cep telefonuma bakmaya çalışıyordum. Neyse artık geri ya da en azından dışarıda terasta Barda benim!

Griff
28-06-2014, 21:30
Beyler örnekler izledi, şimdi köyün ortasında plonked Gabon (Ekvator afrikası) 300 deniz mili Batısında Şifremi buldu.

mel lewis
12-11-2015, 00:42
Sadece yeni üyelerimizin dikkatine bu konuyu getirmek.

Konumunuza yakın diğer üyeler bulma konusunda yardımcı olacaktır lütfen bunu kullanın ( nokta olması gerekmez, en yakın kasaba yapacağız.

Onu kullanan daha fazla kişi yararları daha belirgin hale getirecek.

tipo158
12-11-2015, 02:32
Bu ne sıklıkta güncellenir? Haritada görünmüyor üyesi olan bana yakın birini biliyorum. Üye monoposto.

Lancialulu
12-11-2015, 10:27
Katıldım sonra Haritayı keşfettim ama işaretçi benim göremiyordu. Ian halk orta atlantik'te kayan hala beni bul cound ben görebiliyordum ise en olmadık yerlerde ve seyir önerdi....sonra birkaç gün önce ( birkaç hafta arıyor verdikten sonra) " buldum &; bana" Kuzey kutbunda gözlemliyor. Şimdi geri Colchester ben aşağı hızlı bir sürücü.

red5
12-11-2015, 23:01
Etrafında iyi bir göz vardı ve beni bul 'miyim?...tüm sn üyeleri harita üzerinde bir pin var mı?

ChrisCar6
12-11-2015, 23:22
Biraz burada yalnız!

The Slug
12-11-2015, 23:51
Etrafında iyi bir göz vardı ve beni bul 'miyim?...tüm sn üyeleri harita üzerinde bir pin var mı?

Tüm yapmak bir zihin kapatmak için bu seçeneği ayarlamak.

powelly999
21-02-2016, 21:38
Wally bir hafta 'oyun' sonra BENİ BULDU. Gana Güney, ama şimdi güvenli bir şekilde eve :D

Sando
21-02-2016, 21:52
House' Ian taşındı zaman biz ne yapacağız? Güncelleme miyiz?
teşekkürler
Rob

powelly999
21-02-2016, 21:55
Her yerde kendini sürükleyebilirsiniz sanırım :-)

The Slug
21-02-2016, 22:07
House' Ian taşındı zaman biz ne yapacağız? Güncelleme miyiz?
teşekkürler
Rob

Evet, sadece yeni alana pin sürükleyin, eğer tatil de hareket giriş varsa fark var! zihin Atlantis son aldığım sürece biraz uzak görünüyor!!!

The Slug
22-02-2017, 01:43
Herkese merhaba....

Eski Üyeleri göster gerektiği gibi ve neden öğrendim gece yarısı saat bir sürü, bu yüzden kaldırıldı sonra çalışmıyor.
Yani dünya hakkında konumunuz öyle taşındınız olarak ıp izleyerek işe yaradı. Ancak eğer ıp tedarikçiniz bazı şimdi olduğu gibi yerini gizlemek için seçerseniz, o zaman hiç kullanma.. bir çok şey ortaya çıktı!!!

Ama hiç korkma....

2 üye harita bölümü şimdi canlı ve iyi Ücretli Üyeler için çalışacağını düşünüyorum.
Sekmesini " tıklatın;Harita" Üyeleri;

Sonra da henüz konumunuzu ayarlamak zorunda değilsin diyerek sol tarafında bir mesaj göreceksiniz.
İşaretçi çift (İspanya etrafında düşünüyorum görünüyor) ve bir yere sürükleyin, doğru, ardından Kaydet düğmesine tıklayın yine haritanın sol üst köşesinde için yakınlaştırma yapabilirsiniz.

Eğer tekrar tıklayın " kendiniz taşımak gerekirse;konum" harita; yine sol üst güncelleştirin.

Ayrıca sağ tarafta bir arama göreceksiniz. eğer o kutuda adını üyesi veya parça adını yazarsanız sizin için yazdıklarınızı içeren ve seçilmiş zaman onlara yakınlaştırmak o kişi ya da kişileri bulmak. Sadece tıklayın " bittiğinde;Net Sonuç"

Açıkça, yalnızca kendilerini yerleştirilmiş ve kaydedilmiş tıklandığında varsa birini arayabilirsiniz.

Bu talimatları daha yararlı olmak için aşağıdaki sizleri sürdüğü kadar sürer, ve elle yapılan bir işlem iken, hiç görünmüyor, ya da bulmaya Afrika açıklarında yüzmeye daha iyi.

Tadını çıkarın ve onu kullanın yerel grupları kurmak, vb daha fazla karşılıyor olması başlangıç yapın.

Mavi pin Çevrimdışı =
On line yeşil pin =

Teşekkürler
Ian

Lancialulu
22-02-2017, 08:26
Bitti! Kolay! Yazık o eski yerleri blok alma değildi....İyi lan bu teknik sorun sıralama için yapılır.

mel lewis
22-02-2017, 11:06
Ian ederim, Sadece senin gibi kulüp biri için ne kadar önemli olduğunu ortaya koyuyor. cool :

Bernard
22-02-2017, 11:12
Bu sıralama için teşekkürler Ian

Guy Mayers
22-02-2017, 14:42
İş Ian bitti! Bu yeni bir harita - bir iPhone ile hareket eden bir trende başardım biri bir öncekinden biraz daha ayrıntılı ve konum işaretçisini taşımak için basit görünür.

Adam

Marcolino
22-02-2017, 14:55
Almanya söyleyerek, " ilk alan üye;Ian" Ederim;.

Marcus

David J
22-02-2017, 16:51
Ian teşekkür ederim, konum simgesi ile sorun giderildi.
David

The Slug
22-02-2017, 17:06
Hepsi senin memnun haritada yol bulmak ama bir bak lütfen aşağıdaki için ve yorum size sormak istiyorum...

http://www.stratosec.com/Forum/showthread.php/3530-Regional-meets?highlight=regional+karşılar

Yaklaşık olarak harita üzerinde aşağıdaki çizgiler çizmek nasıl bölgelerinde alanlarda ilk fikir için, bir başlangıç olarak?

Bristol---------> = Aşağıda Londra Her şey Güney

Machynlleth---------> Leciester----------> = Merkez Aşağıda Norwich
= Yukarıdaki---------------------------------------------------------Kuzey

Açıkçası bu geniş alanlar vardır ama bir başlangıç noktası.???????

Bazı cevap şimdi AGM önce oyun, bu konuşma noktası üzerinde bir çadırda 3 saat harcamak istemiyoruz eminim!

TÜMÜNÜ yanıtla yukarıdaki linke (http://www.stratosec.com/Forum/showthread.php/3530-Regional-meets?highlight=regional+lütfen karşılar) bu yüzden tek bir yerde kalmasını sağlar.

Longtimefan
22-02-2017, 18:31
Bu kadar, teşekkürler Ian, çok daha az kafa karıştırıcı.

red5
22-02-2017, 18:51
Şimdi iPad, teşekkürler Ian çalışır.

LM mic
22-02-2017, 19:00
Bitti
Mersi bien Ian !

The Slug
14-03-2017, 14:57
Tüm yeni üyeler ( son birkaç hafta içinde birkaç tane var) orada güncelleme Haritadaki konumu lütfen lütfen.... ve kim başkasının henüz..bunu yapmak için

teşekkürler..

LPH_UK
14-03-2017, 15:40
Sadece kontrol ettiğimde henüz yerimi ayarlayın etmedim sadece bilgi/ birkaç ay önce benim koyduğum ve bana söyledi. Nereye gittiğini bilmiyorum. Bunu düzeltmemi var.

The Slug
14-03-2017, 16:28
Evet Eğer Tekrar mesaj yoluyla okursanız Son Bir Gerektiği Gibi çalışmıyor Bu Yeni Bir Harita Olduğunu görürsünüz. Böylece hepimiz kendimizi pin te-ama bu sürüm iyi bir kere yapılır işe yarıyor.

LPH_UK
14-03-2017, 17:11
Ah TAMAM - şerefe!

Gerçekten düzgün üzgünüm şeyler okumak lazım :o

The Slug
14-03-2017, 17:28
Bunu kast etmemiştim......dürüst!

LPH_UK
14-03-2017, 18:14
Hiç alınmadım, ben ciddiydim gerçekten daha fazla dikkat etmeliyim. ;)

Automatic Translations (Powered by Microsoft®):
ArabicBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFinnishFrenchGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIndonesianItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSlovakSlovenianSpanishSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelsh
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.9.1