PDA

Žiūrėti Pilną Versiją : Sveiki, sveiki!

henry_w
25-11-2014, 22:04
Sveiki visi, aš neseniai prisijungė prie NEC po drooling per Stratos " ekranas. Aš norėjau pasakyti, labai ačiū visiems, ant stovo yra neįtikėtinai entuziastinga ir taip pat, kad leidi man šiek tiek sėdėti viena iš jų. Man buvo gerbėjas iš šių visų formų tol, kol aš galiu prisiminti, tai yra puikus, kad pamatyti juos naudojamas ir naudojamas tinkamai.Deja, neturiu nei vienas save, bet aš tikiuosi, kad vieną dieną, kad bus pakeisti. Aš šiuo metu yra mielas mažai 1976 TVR 3000M kuri, tikiuosi, pasiimti visus tenkina ir susibūrimai, kitais metais ir aš taip pat turiu Alfa GTV, kaip mano dienos paleisti aplink su, kad puikus 3.0 V6.Tikimės, kad jūs visi netrukus Henris

The Slug
26-11-2014, 00:57
Tai buvo malonu susitikti su jumis Henry, ir aš tikiuosi, kad mes pasivyti vėliau tais metais dar kartą.

Automatic Translations (Powered by Microsoft®):
ArabicBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFinnishFrenchGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIndonesianItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSlovakSlovenianSpanishSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelsh
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.9.1