PDA

Skatīt Pilnu Versiju : Sveiki sveiki!

henry_w
25-11-2014, 22:04
Hi, visiem, es nesen pievienojās augšā NEC pēc drooling pār Stratos' uz displeja. Es gribēju pateikt paldies visiem, stends ir neticami sajūsmā, un arī par iznomāšanas mani ir nedaudz sēdēt viens no tiem. Man ir bijis ventilatoru no šiem jebkurā formā tik ilgi kā es atceros, tas ir liels, lai redzētu tos, ko izmanto, un izmanto pareizi.Diemžēl man nav viens pats, bet es ceru, ka kādu dienu, ka būs pārmaiņas. Man pašlaik ir jauki maz 1976 TVR 3000M, kas, es ceru, ka līdzi, lai visi tiekas un pulcēšanās nākamo gadu, un man arī ir Alfa GTV, jo mans ikdienas palaist apkārt ar to, ka izcili 3.0 V6.Ceram redzēt jūs visus drīz,Henrijs

The Slug
26-11-2014, 00:57
Tas bija jauki satikt jūs Henrijs, un es ceru, ka mēs panāksim vēlāk šajā gadā atkal.

Automatic Translations (Powered by Microsoft®):
ArabicBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFinnishFrenchGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIndonesianItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSlovakSlovenianSpanishSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelsh
Thanks to vBET 4.9.1 you can enjoy automatic translations