Stran 2 od 7 FirstPrvi 1234567 ZadnjiLast
Rezultati 11 za 20 od 64

Nit: Lombard rally rac kopel 2018 dogodek

SEC Države Guy Mayers's Avatar
    Pridružite Datum
    Sep 2011
    Objav
    2,133
    Rep Moč
    29

Re: Lombard rally rac kopel 2018 dogodek

Da bi bilo škoda, Chris - to je naveden kot Stratos na številka vpisa v 88!
    http://lombardrallybath.co.uk/entry-list/
    Fant

SEC Države Sando's Avatar
    Pridružite Datum
    Sep 2011
    Objav
    795
    Rep Moč
    15

Še vedno mislim, da je škoda, imamo enega ali dva člani kluba/uradnikov, ki vstopajo svoje replike, kot Lancia je........

Žal mi je, da bi ga spet, ampak mislim, da to potrebuje pozornost, saj ne odraža zelo dobro na klub, še posebej na tako pomemben dogodek. Če želimo, da je treba vzeti resno, v to podjetje potem moramo pokazati nekaj celovitost.

Tudi če organizatorji so to storili po pomoti, je treba pojasniti z njimi IMHO.
    Če avtomobilov ar pravilno registrirana..., nato pa, da je še cel svet težave.
    Bobster

Brezplačno uporabnik strat24v's Avatar
    Pridružite Datum
    Maj 2012
    Objav
    1,152
    Rep Moč
    0

Dogovorjeno. To ni pravica. Prepričan sem, da se bo nekaj v klub pravila o zagotavljanju ime klub v slab glas, ki teče replik, o dogodkih, v izvirniku zagotovo je.
    Nazadnje uredil strat24v; 21-06-2018 na 14:07.

SEC Države Griff's Avatar
    Pridružite Datum
    Čdo 2011
    Objav
    525
    Rep Moč
    13

Rob, Janez, kot je "ena od članih kluba čimer se je klub v "slab glas" naj se mi, da je zelo jasno sem zelo jasno povedal, organizatorji, da je moj avto je Stratos replika. Nisem ob prekršek iz vaše komentarje, pa sem presenečen, glede na normalno prijazen način, na katerega obravnavamo drug drugega na tej strani ne boste mislili, da pm me vaše pomisleke.
    Vsakič, ko je kdo vprašal, jaz sem vedno zelo jasno, da je moj avto je REPLIKA. Ob dejal, da bom tako zelo srečni, da nakup ali/oba pivo/kavo, ko se naslednjič srečava.

SEC Življenje Države The Slug's Avatar
    Pridružite Datum
    Sep 2011
    Objav
    1,724
    Rep Moč
    10

Ne mislim, da je odgovornost vseh člani kluba poskusiti in ohraniti celovitost klub? in pravilno je, da ljudje imajo pomisleke nad tem, kaj predstavlja.

To je dejal, če veš, kdo ti ljudje so in so imeli zasebne besede z njih, kot sem prepričan, da vsak živeči člani bi morali najprej narediti, in ni odgovora.
    Nato se obrnite na Predsednika v zasebnih, ali tudi organizator prireditve, če je vaš tako razburil, nikoli ne veš, lahko bi bilo pisne napake na dogodke dela, (nekaj podobnega se je število ploščo se narobe?)

Omogoča, da ne odda obtožb v javnosti, na odprti forum.
    Da ne bi klub navzdol na nižjo raven za vsakogar, ki bere to.
    Nazadnje uredil The Slug; 22-06-2018 na 10:31.

Mesto Zagovornik ProtoTipo's Avatar
    Pridružite Datum
    Sep 2011
    Objav
    3,083
    Rep Moč
    38

Jaz bi pa mislim, da je verjetno je a pisarniškega stvar.

Kar koli način, ki mu je dala, mislim, da Rob ne bo veljavno točko.

SEC Življenje Države The Slug's Avatar
    Pridružite Datum
    Sep 2011
    Objav
    1,724
    Rep Moč
    10

Jaz bi mislim, da je vaša pravica, Chris, jaz ne mislim, da bi bilo zavestno dejanje, za vsakogar se tu mimo avto off, kot pravi.

Super Moderator
    Pridružite Datum
    Sep 2016
    Objav
    797
    Rep Moč
    10

Mislim, da tako dolgo, kot nihče ne poskuša vleči volne, ni nobene škode naredil. Če je bil dosežen navaden avto je replika, potem lahko razumete, organizatorji dogodkov samo kliče je "Stratos" cos kolikor Joe Javnost je obveščena, da je tisto, kar ste jih videli. Smo verjetno vedno dogaja, da so ta scenarij z vsako repliko, čeprav zdaj, da replike so vedno bolj in bolj verodostojnost in začeti, da dopust za "poceni in grdo kit car" label, tam je manj treba, da se pretvarjajo, da si nekaj, kar oni ne... poglejmo si dimnikar o tem, kako dolgo je, preden je ta tema pride spet

Čeprav, mislim, da če sem bil vse od fantov, ki so se tu in Griff ponudil mi je pijačo, jaz bi želela, da vidite, kaj so šli v to...

SEC Države Bernard's Avatar
    Pridružite Datum
    Sep 2011
    Objav
    1,431
    Rep Moč
    22

Gledano kot tisti, ki je bil napačno predstavlja na Turneji Britannia... začel sem kot Sokol Stratos... ampak regs in oglaševanje, ki je dejal, Lancia Stratos..... ampak, da bi se v prihodnje izognili zmedi / obtožb sem preglej moj vstop in jo shrani za deževen dan.
    Vzpostavila sem stik z organizatorji in samo rekel: "ne skrbi" !!!

Vendar pa podpiram Robs komentarji

Na Johns točko.... ni VSE Stratos Replika Navdušence, ki so člani našega kluba, tako da mislim, to je vse do svoje vesti

SEC Države Strat Fan's Avatar
    Pridružite Datum
    Sep 2011
    Objav
    730
    Rep Moč
    15

Kot levo polje mislil, zakaj pa ne samo vnesite to kot tisto, kar je v resnici pravi o V5 dokument (ob predpostavki, da avtomobili so pravilno registrirani seveda!). Če ste vnos Hawk nato Vpišite kot Sokol HF3000 (2000, 2500, 3200, itd), če ste vnos Corse nato vpišite kot Litton/CAE/Napiersport Corse, in če ste sklenili LB nato vnesite kot LB STR.
    Tako tisti, ki so spectating lahko videli nekaj, kar izgleda kot Stratos iti mimo in če so zanima, več jih lahko ogledate na začetku seznam in določiti, kateri marque je. Če želite izvedeti več, še vedno lahko storijo, internetno iskanje, ki dejansko lahko izobražujejo o replike in v zameno nato jih vodijo bodisi tem spletnem mestu ali z dobavitelji, spletne strani itd. Če vidijo, Lancia Stratos ali Stratos na začetku bi se lahko preprosto pojdite proč misleč, so videli dejansko Stratos in mislim, da je Dino V6 zvoke, kot so Alfa GTV6?
    Nazadnje uredil Strat Fan; 22-06-2018 na 13:20.
    "lahko privede konja na vodo, ampak svinčnik mora biti vodilo"
    Stan Laurel

Podobne Teme

1. Curborough skladbo dan 2018
    Za The Slug v forumu Dogodki
    Odgovore: 18
    Zadnji Post: 16-08-2018, 15:56
  2. Silverstone Klasičnih 20-21-22 Julija 2018
    Za ProtoTipo v forumu Dogodki
    Odgovore: 47
    Zadnji Post: 16-08-2018, 08:08
  3. Le Mans Classic 2018