Stran 3 od 7 FirstPrvi 1234567 ZadnjiLast
Rezultati 21 za 30 od 64

Nit: Lombard rally rac kopel 2018 dogodek

Brezplačno uporabnik strat24v's Avatar
    Pridružite Datum
    Maj 2012
    Objav
    1,152
    Rep Moč
    0

Re: Lombard rally rac kopel 2018 dogodek

Zgoraj post pove vse, hvala.

SEC Države Sando's Avatar
    Pridružite Datum
    Sep 2011
    Objav
    795
    Rep Moč
    15

Griff bom peljal na pijačo enem dnevu! Oprosti, če sem bil topi, vendar sem bil previden, da ne ime vsakogar.

To je bilo omenjeno v nit mesece in mesece nazaj, čeprav, in razpravljali o odkrito na Stoneleigh z drugo Lancia udeležence, tako da me je bilo na odprtem brez potrebe po zasebnih sporočil. Branje vnos seznama, nekateri ljudje so se uspeli dobiti svojih vpis, kot je njihov proizvajalec, v tem primeru Hawk, medtem ko so drugi navzdol kot Lancia, to je tisto, kar me je post nekaj, kar na forum za razpravo.

To je Lancia bit, da je zaskrbljujoče. Še posebej na tako velik dogodek, ki bodo pritegnili veliko Pritisnite.

Medtem ko organizatorji ne spremeni stvari, mislim, da je do nas, člani (..in še posebej klub uradniki!....) z navdušence klub, da poskrbite, da so dobili prav v prvem mestu in zaščito celovitosti klub in drugih članov, ki so dobili enako nerodno, ko je dvomil, zakaj avto je vpisana kot izvirno, ko gre za vgradnjo v avto.

Fantje, ki teče Klasičnih dogodki so na splošno srečni, da ste, vendar so drugi udeleženci lahko dobili zelo touchy o tem v mojih lastnih izkušenj, tudi če ste ga vnesli kot kit proizvajalca, če imate Lancia značke na vaš avto, potem morate biti pripravljeni za nekatere pripombe.

Slabo dol, dol z mene milo polje zdaj, samo nekaj, kar mislim, da moramo biti ostra kot klub, če želimo biti jemlje resno in se lahko prikazujejo na teh dogodkih.

Bobster
    Bobster

SEC Države Griff's Avatar
    Pridružite Datum
    Čdo 2011
    Objav
    525
    Rep Moč
    13

Norm, kaj je moja žena je bila pove, o pijače dodatki?
    Rob, odlično, zelo sem ponosna na mojo Hawk, še posebej, ko ljudje pravijo, lepe stvari o tem. Žal nisem bil na Stoneleigh, tako da je bil popolnoma ne zavedajo, vsak pogovor, ki je potekal.
    Craig, ki je vedno ob predpostavki, da nima Toyota, Fiat, Rover, ali Honda pavšalni? in da ima 6 valjev!!!!!

Super Moderator
    Pridružite Datum
    Sep 2016
    Objav
    797
    Rep Moč
    10

Griff, vedno sem dal dodatkov v mojem pijač...sladkor in mleko, če je kava ali čaj, voda, če je prisrčni, in uprskati apna z lager

Vsa ta predmet identitete je zelo občutljiva eno. Sem lahko, v resnici, razumeti, zakaj bi se nekdo malo gospodarno z resnico - so jih zgradili ali kupili "replika", ker jih vedno želeli, pravi eden, in ne more imeti ene koli razlogov (finančnih, običajno!), torej, to je, tako dober, kot ga dobi. In razširiti fantazija, ali karkoli si želite poklicati to, postane skoraj Lancia Stratos v svoji glavi, in potem, da dobi podaljša, če pojasnila treba prihodnji po običajnih vprašanj iz javne - včasih je veliko lažje samo rekla, da je Lancia Stratos, kot iti v to celotno razlago, da se repliko in je dobil to ali ono motornih in kako blizu to je resnično ena (ali ne) in kako je dejansko boljši (ali še huje, ampak, kdo bo rekel, da!) in, in, .... in morate, da se v delo naslednji dan in ne še vedno stal na cesti/v avto park sprejem iste stare vprašanja iz drhal navdušeni zanima opazovalci.

Če ste vnos dogodka, potem je fino, da dajo "Lancia Stratos", ampak si je treba malo bolj prihodnje tudi Craig je predlog, da bi jo dal dol, kot tisto, kar je dobra, vendar je večina ljudi, ki so tam v Avto Svetu ne ve, kaj Lister Bell ali Hawk je tako mislim, da bi MORALI dati "Stratos replika" ali nekaj, kar je tako organizatorji vedo, kaj ste dobili. In če si, vnesite replika, kot Lancia Stratos, bi vam ne bodo v nevarnosti, da so izključeni, ko je odkril, avto ni tisto, kar si rekel, da je? Avtomobili so bili izključeni iz dogodkov, prej pa samo nekaj cc je nad zmogljivosti omejitve, tako cel avto, da ne bi kaj se celo, da bo...

Tako ja. Zelo emotivno predmet, ki dobi veliko ljudi delal gor. Ampak res, le čas to postane vprašanje je, če je namen, da zavaja. Primer bi lahko, da YouTube video, da je nekdo objavil link do pred kratkim, kjer naslovov izrecno dejal, "Lancia Stratos" in to je bil V8 motorji Hawk. Vendar pa drugi časi? Včasih je ravno lažje reči: "ja, sem naredil *ne glede* na Strat" in nihče ne misli, da ste talkng o modding Fender vaša električna kitara...

Naj ne bash seboj tukaj. Ne morem verjeti, da je kdo na tem forumu, bi daft dovolj, da poskusite in opraviti svoje vozilo off, kot "pravi" cos vsi člani foruma, bi takoj vedeli. In tudi, če je nekdo NAREDIL in je "odkril", ne vidim, kako to prinaša forum/klub v slab glas - to je dejanje ene osebe. Navsezadnje, kako so mnogi od nas točk na naše licence...ne pomeni, da vsi v klubu je vse hitro ponorelih norci na Smrt Dirka, 2000-slog, poslanstvo, ne?
    Erm, OK, piling, ki zadnji košček...slab zgled

Zdaj čakajo dohodne toča komentarjev, bodeče, blage ali drugače...ampak to je samo moje mnenje in ne odraža na klub kot celota, haha!
    Nazadnje uredil Normb666; 23-06-2018 na 12:42.

SEC Države carol's Avatar
    Pridružite Datum
    Sep 2011
    Objav
    180
    Rep Moč
    9

Ne vem, kaj za vraga je rekel, o Janezu, prvič sem jih naredila in kraj vpisa, obrazci za vse dogodke, ki smo jih kdaj udeležil ni john, sem samo vprašaj ga za katere koli informacije, ki je potrebna, da nisem prepričan v izpolnjevanju te oblike so med seboj se razlikujejo v časih sem.e bi model itd, kot (LANCIA STRATOS HAWK REPLIKA. MOTOR, VELIKOST ITD.) jaz nisem nikoli rekel, ali je navedeno v vsakem trenutku na katero koli aplikacijo nič drugačna kot je Lancia Stratos Hawk Replika.
    Vzpostavila sem stik Tim Nash, da vidite, kje smo stal v tej zadevi, glejte spodaj moj e-poštni naslov in Tim odgovora.
    Ne vidim, zakaj moram opravičiti za vse S člani za napake, ki so narejene za objavo organizatorji dogodkov, o Johns avto, s čemer klub, član odbora naredi stvari, tudi najhujše o tej zadevi. Če katerikoli član želi me, da odstopi, vas prosimo, da pm me.

(Carol

Bom imajo pogled čez vikend, ampak kolikor se spomnim, vaš avto je naveden kot replika. Niste vnesli kot "pravi" stvar, jaz ne pozabite, da.

Karkoli je naveden kot, kako želite, da bi avto, ki so navedeni ob programu je natisnjen?

Tim Nash

Izvirno Sporočilo
    Od: Carol
    Poslano: petek, 22. junija 2018 9:00 PM
    Za: Tim Nash
    Zadeva: Re Lombard rac rally v kopel prijavnica

Dragi Tim ,

Smo že povedali, da jih nekateri člani kluba v stratos navdušenec klub , na odprtem forumu, da smo ( Jn Butterfield )je namerno postavi vnos, s katerim se potrjuje, da je naš avto je originalno Lancia Stratos, ko smo naredili iz obrazca bomo nikoli rekel, ali kdaj rekel, da je bila prvotna bila vedno hawk replika , prosim, lahko sporočite nam, kje stojimo zdaj, ko avto je bil miss predstavljal nekje na spletnem mestu za vaš dogodek, smo zagotovo ne želite, da ogrozi integriteto ali dogodek, I ali stratos klub (SEC).

Sem se počakati na vaš odgovor

Zadeva Carol & Jn Butterfield

Poslano od moje iPad
    "
    carol
    Sem imel pogled na www.lombardrallybath.co.uk/entry-list danes zjutraj, in bojim se, da je bila napaka narejena na vaš vstop seznam. Vas prosimo, da prenese to na Stratos lastniki kluba. Vstopne kotacije je zdaj posodobljene, da Sokol Stratos, kot bi moralo biti.

Moje opravičilo za napako - žal mi je, če je povzročil nobene zadrege.

Se vidimo v Ocober.

Vse Najboljše

Tim Nash
    Nazadnje uredil The Slug; 25-06-2018 na 01:39.

Mesto Zagovornik ProtoTipo's Avatar
    Pridružite Datum
    Sep 2011
    Objav
    3,083
    Rep Moč
    38

Quote Prvotno Objavil ProtoTipo View Post
    Jaz bi pa mislim, da je verjetno je a pisarniškega stvar.
    Kot sem mislil.

Moj Sokol je pravilno registrirane za DVLA, vendar vedno pride gor na DVLA MOT.VOZIL računalnik kot Lancia Stratos, ko gre za MOT.VOZIL....
    Moj odstop je v post....
    Struan
    Najboljše iz sheme o' miši je " moški
    Banda nazaj agley

Virtutis Gloria Merces
    www.jadefarms.com

...in včasih, ko ljudje vprašajo, to je lažje, da samo poklicati, da Lancia Stratos. Veliko ljudi sploh ne ve, kaj Lancia je ali Hawk, kaj šele Stratos. Če jim poveš, da je replika, potem boste morali razložiti, to je pravi avto, lahko dejansko vožnjo na cesti.
    Struan
    Najboljše iz sheme o' miši je " moški
    Banda nazaj agley

Virtutis Gloria Merces
    www.jadefarms.com

Super Moderator
    Pridružite Datum
    Sep 2016
    Objav
    797
    Rep Moč
    10

Struan, da je tisto, kar sem rekel zgoraj včasih enostavno ne moreš biti ar*sed po dolgem dnevu vožnje in delaš na cesti, popravila, haha! In večino časa se ne bo nobene razlike, za tiste, ki ste govorili, da... sem naredil nekaj podobnega, nekaj let nazaj, ko sem bil na obisku nekdo v Kaliforniji. Mi bi se srečevati z ljudmi, bi bil navdušen nad naglas in vprašal, kje sem bil, pa sem jim povedal, St. Helens in potem to bi vodilo v povsem drugi pogovor o tem, kje da je, itd. itd. Tako na koncu sem samo rekel: "Liverpool" (kar je približno 12 km po cesti) in odgovor, potem je bil "ah!" ali "hej, ste vedeli, the Beatles?" glede na starost druga oseba...veliko lažje, plus sem dobil nazaj svoje življenje

SEC Države Guy Mayers's Avatar
    Pridružite Datum
    Sep 2011
    Objav
    2,133
    Rep Moč
    29

Quote Prvotno Objavil Normb666 View Post
    Tako na koncu sem samo rekel: "Liverpool" (kar je približno 12 km po cesti) in odgovor, potem je bil "ah!" ali "hej, ste vedeli, the Beatles?" glede na starost druga oseba...veliko lažje, plus sem dobil nazaj svoje življenje
    Toda to je bil šele potem, ko ste se naučili reči, ne, nikoli ni srečal Janez/Paul/George ali Ringo.....

Podobne Teme

1. Curborough skladbo dan 2018
    Za The Slug v forumu Dogodki
    Odgovore: 18
    Zadnji Post: 16-08-2018, 15:56
  2. Silverstone Klasičnih 20-21-22 Julija 2018
    Za ProtoTipo v forumu Dogodki
    Odgovore: 47
    Zadnji Post: 16-08-2018, 08:08
  3. Le Mans Classic 2018
    Za Skelly v forumu Člani klepet območje
    Odgovore: 110