Rezultati 1 za 10 od 10

Nit: SupercarFest - Shelsley Walsh - 20. julij

Super Moderator
    Pridružite Datum
    Sep 2016
    Objav
    797
    Rep Moč
    10

SupercarFest - Shelsley Walsh - 20. julij

Banda,

Dobil email od organizator tega dogodka, nas vabi, skupaj kot klub. Izgleda, da vrh ne, na vrhu kraj... to je tisto, kar mu je dejal:-

"
    Dragi Klub Sekretar,

Rad bi vam predstavil nov dogodek za 2019 imenuje Superšportnega Fest. A superšportnega tematskih festival potekal na najstarejših avto-moto športa kraj, Shelsley Walsh, ki se nahaja v omamljanje Worcestershire podeželju.

Tisti dan dogodka, ki sodelujejo v soboto, 20. julija, se bodo predstavili najboljši dan modernih in klasičnih super avtomobilov, kdaj zgrajena, kot tudi superšportnega ogradi, non stop superšportnega demo teče & parade, motorsport demonstracije, avto klub prikaže, classic & športni avto show, concours, VIP gostoljubnost, živo glasbo, trgovina stoji, hrana & pijača, kampiranje in še več.

Superšportnega Fest je začela nekaj več kot teden dni in je imel neverjetno odziv tako avtomobilskih klubov in splošne javnosti. Doslej smo veliko različnih klubov, ki se bodo udeležile dogodka, od klasičnih do sodobnih dan.

Jaz bi rad izkoristil to priložnost, da se osebno povabi vaš klub, da se nam pridružite na Superšportnega Fest, kjer vaši člani bodo prejeli 50% popust na vrata ceno in trackside rezervirano parkirišče. Prav tako bomo ustvarili po meri ciljne strani na naši spletni strani za svoje člane, da se registrirate in ustvarite oglase za vaše mesečne revije ali časopisa.

Če je vaš klub ni obiskal Shelsley Walsh, preden je skriti biser, ki je napolnjena z avtomobilizma dediščina, ki se ne sme zamuditi. Za več informacij, prosimo, kliknite na spodnjo povezavo in če imate kakršnakoli vprašanja, prosimo, ne oklevajte v stik z mano, odgovarjali neposredno na tej e-pošti ali kliče me neposredno na 07710935539.

https://www.supercarfest.co.uk/carclubs

Lep pozdrav,
    Robin

Robin Webb | 07710 935539

Sledite nam: Facebook | Instagram

Predstavljam si, obstaja nekaj tukaj, ki bi se radi udeležili, tako da bi vsakdo, fancy pobral baton in rešitvijo klubu stojijo? Da, vem, da smo dobil Prireditev Organizator, ampak on je stal navzdol po AGM in, kot je še ni nikogar, da namesto njega - in s tem se tudi po svoje počitnice na stališče, da je bolj primerno za nekoga drugega, da nekako to.

Če kdo ne fancy priti do prijemala s tem, objavite svojo namero na tukaj najprej pred spravljanje v stik z Robin organizator, samo zato, da ne bomo dobili 3 ali 4 osebe toni mu o isti stvari... Če bomo dobili dovolj obresti od peeps, morda bomo lahko poskrbeli nadstrešek, osvežilne pijače, itd. itd. iz kluba sredstev.

Oh, in če ste se spraševala, zakaj jaz ne razvrsti nekaj - 1) verjetno ne bom se dogaja, 2) ne vem, če bom imel avto, in 3), sem dobil svoj lasten dogodek (Severni Pogon-Out - pazi za podrobnosti kmalu!) predvidoma nekaj tednov po tem. Torej, yah-boo-zanič.

Upam, da bomo lahko storite summat...

Cheers!

Norm

Super Moderator
    Pridružite Datum
    Sep 2016
    Objav
    797
    Rep Moč
    10

Re: SupercarFest - Shelsley Walsh - 20. julij

Krvavo L, logotip, ki je prišel ven, malo večji, v resničnem življenju, kot je pogledal, ko sem bil sestavljanju post....oh no, vsaj vsi veste, kaj ideja je

Super Moderator
    Pridružite Datum
    Sep 2016
    Objav
    797
    Rep Moč
    10

Dobil malo več info iz organizatorji....hočejo nekaj "liveried up" avtomobile, da nekaj demo teče v hrib...

"
    Prav tako, mi bi radi, da dokaže, eno ali dve Stratos avtomobilov (v celoti liveried različica/dirke/stična izgleda) in če ste vizitke za te smo pripravljeni ponuditi celotno predstavitev mest na teh dveh lastnikov vredno £149 vsak, da vključujejo visoko profil položaj v ogradi, 2 vhoda izkaznice, sponzorji vrlina torbe in fotografski zapis njihovih dan. Mi pa bi se morali dogovoriti ti vnaprej in vas prosimo, da si moj mobitel 07710 935539 in e-poštni naslov, da vsakdo, ki bi želel, da bi to gor. Bi se naši gostje in bi imeli vsaj tri proge, v hrib. Potniki bodo dovoljene in samo normalno vozniško dovoljenje je potrebno."

To je posebna zahteva od klub stand vabilo, torej, če je kdo z primeren avto želi iti za to - dati Robin zvon na številke zgoraj, ali pišite mu na Robin@supercarfest.co.uk

Ha!

Norm

SEC Države STR_Strat's Avatar
    Pridružite Datum
    Sep 2011
    Objav
    383
    Rep Moč
    11

Hi Norm,

Sem padla, a upoštevajte, da Robin ponuditi moj avto, bo post tukaj, ko sem dobil odgovor.
    Če bi radi mi, da koordinira klub prisotnost jaz bi z veseljem, da to storite tudi.

Zadeva

Dave

Super Moderator
    Pridružite Datum
    Sep 2016
    Objav
    797
    Rep Moč
    10

Hi Dave - hvala za lepljenje roko gor! In ja, če vam je lahko Glavna Človek za klub kot celoto, da bi ace preveč. Upam, da bomo lahko dobili dovolj članov, ki želijo iti, da je vredno imajo šotor itd. Bom PM, o behind-the-scenes stvari ločeno, in smo lahko, da to nit za, kdo bo, prevodov, novice, itd.
    Torej, vsi ostali, zdaj je nekdo javil, da bo koordinator, ste varno reči, bom šel :-P Haha!

Cheers

Norm

SEC Države Longtimefan's Avatar
    Pridružite Datum
    Avgust 2015
    Objav
    115
    Rep Moč
    6

Dave, ki so predmet moje LB se operativno, mi bi radi, da se vam pridružijo na dan na Shelsley, čeprav je malo verjetno, da bo decked. Upajmo, da jih potem, nekaj drugimi navdušenci bodo lahko pridružili v, mora biti zanimiv in zabaven dan.

Robin

Pridružite Datum
    Sep 2011
    Objav
    383
    Rep Moč
    11

Hi Robin,

Odlično, če bi lahko samo spusti Robin (to se dogaja, da se zmedeno) pojasnilo uporabo kontaktnih podrobnosti in Norm prvotne objave, bo priti v stik in zahtevajte nekaj informacij o avto.

Takoj, ko dobim več informacij na dogodek sam, bom post posodobitev tukaj.

Dave

SEC Države Steve C's Avatar
    Pridružite Datum
    Sep 2011
    Objav
    259
    Rep Moč
    10

Dave

Če Robin, ne more priti njegov avto pripravljen I bo všeč, da dajo rudnik naprej - to lahko storili z raztezanjem, da so njegove noge lokalno(ish) po zimsko mirovanje.

Steve

Click image for larger version. 

Name:	IMG_0647.jpg 
Views:	87 
Size:	97.4 KB 
ID:	14525

Pridružite Datum
    Sep 2011
    Objav
    383
    Rep Moč
    11

Tudi po tem, ko dan za prep in čist avto sem bil malo razočaran, da se zbudiš, da dež v soboto zgodaj zjutraj, vendar je napoved ni bilo slabo, tako da je že zelo zgodaj začel, da bi dobili, da Shelsley za samo po 8. Ko smo prispeli je sijalo sonce in smo na naši poti do naše dodeljen garaži v ogradi, jasno, ko Shelsley Hill ogradi je bila zgrajena, avtomobili na splošno so bili precej ožji. Mislim, da smo imeli približno 20 mm obeh straneh loki.
    Steve je bil že parkiran, ko smo prispeli in je bil že majhno množico srečanje za fotografiranje in postavljajo vprašanja o avtomobilih, veliko zanimanje, saj so bili nekoliko drugačen mainstream super avtomobilov, ki so bili tam, če ste ravnokar kupili shiney novo McClaren, in pričakuje, da izstopajo na ta dogodek, bi bili razočarani, dobili Strat namesto
    Format dan je bil preprost, park gor, se prijavite na, zbrati svoje žetone in začeti vrsti z vse exotica za zrak v hrib ali 6:roll oči: imeli Smo 3 teče vsak, ampak na koncu dneva, ko žetonov zmanjkalo lahko blag nekaj ne gre, je bila na splošno zelo sproščeno.

Click image for larger version. 

Name:	67607718_1261340984043150_6538811314129600512_o.jpg 
Views:	59 
Size:	101.1 KB 
ID:	15151

https://youtu.be/hjOi6gSp7Zo

Skok na 00:18 in 06:28

Dave
    Nazadnje uredil STR_Strat; 21-07-2019 na 08:48.

Super Moderator
    Pridružite Datum
    Sep 2016
    Objav
    797
    Rep Moč
    10

Dave in Steve, hvala za zastopajo Klub na ne! Dave, avto pogledal precej hitro na vid, impresivno! Ni spoznal, kako veliko McLarens so jih naredili, čeprav, ali je bil vsak izmed njih je tam??

Sliši se, kot bi imeli dober dan, vse vem, če ti bom lahko izvaja tudi naslednje leto? Upajmo, da bom lahko, da bi dobili skupaj, če tako (je bil na enem od teh muzejski vlak dni nad Poravnavo-Carlisle včeraj - zelo prijetna, vendar verjetno ne tako hitro...)

Cheers!

Norm

Podobne Teme

1. Shelsley Walsh - Classic Nostalgijo, 16. in 17. julija
    Za Pete Newman v forumu Stratos Forumu
    Odgovore: 0
    Zadnji Post: 06-07-2016, 14:12
  2. Julij 2013
    Za The Slug v forumu MSA Novice
    Odgovore: 0
    Zadnji Post: 25-05-2014, 16:10
  3. Opazila na Cirencester/Fairford 20. julija