Παιδιά και Κορίτσια,

Ναι, είναι η στιγμή που όλοι (ίσως δεν) περιμένατε - επιβεβαίωση ότι το 2019 Βόρεια Drive-Έξω!

Μετά το περσινό διασκέδαση και παιχνίδια στο Shap Wells Hotel, σκέφτηκα ότι θα δώσει μια άλλη φέτος. Έχω κάνει κράτηση για 10 δίκλινα δωμάτια για την παρασκευή (9) και το σάββατο (10), σε ποσοστό £114 ανά δωμάτιο ανά νύχτα σε ένα δείπνο, bed and breakfast βάση. Αυτό δεν σημαίνει ότι περισσότερα δωμάτια δεν μπορούν να διατεθούν, ή ότι δεν μπορείτε να έχετε ένα δίδυμο, ή ακόμη και ένα μόνο - είναι ένα είδος σύμβολο κράτησης θέσης.

Αν σας αρέσει (και γιατί όχι;), θα πρέπει να τους δώσουμε ένα κουδούνι και να αφήσει ένα £70 κατάθεση, λέγοντας τους ότι με το "Τρίβολοι" ομάδα.

Ο αριθμός τηλεφώνου είναι 01931 716628, και αν δεν το προηγούμενο έτος, αλλά χαίρομαι που αυτό το μέρος είναι σαν ιστοσελίδα τους είναι www.shapwellshotel.com.

Έχω ήδη μια διαδρομή στο μυαλό, το οποίο νομίζω ότι θα μπορούσε να είναι ενδιαφέρουσα - αλλά όχι stopoffs αυτή τη φορά (εκτός τρώει και πίνει). Θα πρέπει να το δοκιμάσετε για λίγο για να πάρει χρονισμούς και να δούμε αν είναι εφικτό - να ξέρετε γι ' αυτό.

Ανυπομονώ ήδη....εδώ λέει

Κανόνας