Stran 3 od 7 FirstPrvi 1234567 ZadnjiLast
Rezultati 21 za 30 od 64

Nit: Severni Pogon-Out - Sobota 10. avgust 2019

Super Moderator
    Pridružite Datum
    Sep 2016
    Objav
    797
    Rep Moč
    10

Re: Severna Pogon-Out - Sobota 10. avgust 2019

Robin, lahko potrdite, da ste potrdili potrditveno? Cos sem zmeden in sem ne me je čaj še.

Mesijanski približno na stran, mislim, da smo spet na poti, vse to sedaj (do naslednjič, ko nismo...!) Če je kdorkoli drug fancies bo, če pokličete hotel vprašati za Laura Copland, ki se ukvarjajo z našo rezervacije. Povejte ji, ste z "Briers" skupine in ona vas razbremeni £30. Ona je samo tam ob torkih in sredah, čeprav. Ha!

Super Moderator
    Pridružite Datum
    Sep 2016
    Objav
    797
    Rep Moč
    10

Samo 6 tednov, da gredo na koncert, tako kot sem jaz, ki ne dela, ta teden sem se odločil, da je čas, da preizkusite poti in videli, če je bilo vse gotchas (tam je bila samo ena, ki vključujejo ceste preplastitev, vendar to ne bo vprašanje, ko smo tam).

Skupno število prevoženih kilometrov je prišel ven na 215, in moram reči, da sem bila zelo zadovoljna s tem, kako je šlo. Veliko cest, fab pokrajino, zelo malo o tem, kaj lahko klic nadgeriness, in ne toliko v način prometa bodisi....upam, da je tudi res, ko mi to pravi!

Tudi imenovani v hotelu, da preverite na naši rezervacije in videli, če je njihov seznam povezana z rudnik (ni, presenetljivo). Še vedno obstajajo sobe so na voljo, če ste bili umm-ing in ahh-ing, tako da pridejo na, storite biz in bi 'em prstan. Zdaj rezervacije prob je vse sortirano lahko pokličete kadarkoli in vam ni treba prositi za Laura, vendar poskrbite, da jim boste povedali, da ste z "Briers" skupine ali ki vam ga bomo zaračunali polno mero. Ne pozabite, da post tukaj, kot tudi, da mi sporočite!

SEC Države
    Pridružite Datum
    April 2017
    Objav
    152
    Rep Moč
    4

Hvala za organizacijo Norm. Res veseli, da je. Samo osvežili mobilne nohtov vrstici in bo prinesla nekaj posebej izbranih, novih za 2019 stratosec izključno barve.
    Click image for larger version. 

Name:	186813AC-A070-4126-9970-4C35DFC61F1C.jpg 
Views:	117 
Size:	88.7 KB 
ID:	15084

Super Moderator
    Pridružite Datum
    Sep 2016
    Objav
    797
    Rep Moč
    10

Errrr....to je impresivno, v zelo strašen način....naredite nam uslugo in ne pozabite, yer nogavice

Mimogrede, če kdo želi, da ne samo vožnjo, in ne ustavijo več, da je to v REDU - lahko naredite celo stvar ali le del teh, ali celo srečali na enem od ustavi, če vam je všeč. Iščem, da nastavite vse off okoli 10:00 na dan, tako da smo nazaj v hotel približno polovico 5 ali 6-ish, ob predpostavki, da 30mph povprečna vključno s postanki.

Super Moderator
    Pridružite Datum
    Sep 2016
    Objav
    797
    Rep Moč
    10

Pravkar je dan ven in o preverjanju nekatere poti - kot sum, the površje del je zdaj bedded v (ima celo cestne označbe spet) in ne bo problem. Tako poti, kot je bil, je zdaj kmet, in bom knock up navodila v naslednjih nekaj dni, nato jih objavite na tukaj, tako da lahko vidite, kaj ste dajanje v najem y'selves v za

V upanju, vreme je dobro za vožnjo, vendar ne tako vroče, kot v zadnjih nekaj dneh, ali pa bomo videli velike mlake stopljeno steklo smolo, kjer je nekoč Stratos-videti stvar...

SEC Države carol's Avatar
    Pridružite Datum
    Sep 2011
    Objav
    180
    Rep Moč
    9

Norm,
    sem pozabil dati svoje ime navzdol, imam rezervirano v hotelu ,
    zadeva carol

Super Moderator
    Pridružite Datum
    Sep 2016
    Objav
    797
    Rep Moč
    10

Ne skrbi, vedela ste bili, ki prihajajo, da ste na mojem seznamu....mwahahahaaa!

Super Moderator
    Pridružite Datum
    Sep 2016
    Objav
    797
    Rep Moč
    10

Banda,

Tukaj na zadnji so navodila za vožnjo na teden, na soboto, malo kasneje kot običajno cos sem moral iti in preveriti, stretch prejšnji teden, da bi samo površje z ohlapno luskine, ko sem prvotno preizkušeno pot. Tako ali tako se sedaj vse zdi v REDU, samo čudno izgubijo kamen pinging izklop na spodnji strani, tako da ponovno poti ni bilo potrebno. Dolžina pogona je približno 210 km (!!) tako malo maraton, vendar obstaja zelo malo nadgery bitov in večina je hitro in tekoče. Ob predpostavki, da je običajno povprečje 30mph, ki omogoča lulat, bencin in pie ustavi, iščete po 7-urni ekstravaganca...

Za vsakogar, ki fancies šele prihaja “na dan”, smo si stopil iz SHAP WELLS HOTEL (off A6, južno od Shap sama) ob 10:00. Seveda vam ni treba, da pridejo do hotela, lahko preprosto priti naravnost v kot 1st oddelek je do A6, da Penrith vseeno.

Za tiste, ki bivajo več, sem poskrbela, večerja na 8pm v petek dati peeps čas, da se je po delu, itd. Po teči v soboto smo se bom sedel ob 7:30, tako da bo dovolj časa, da osvežimo pred večerjo, nato pa pozneje za regaling drugi s zgodbe derring-ne čez dan, izogibanje, ki plujejo pod ovce itd.

Vsa vprašanja, vpiti, drugače bom videl, y ' all vikend po naslednji!

Laterz

Norm

Shap 2019.docx

SEC Države ChrisCar6's Avatar
    Pridružite Datum
    Sep 2011
    Objav
    1,571
    Rep Moč
    23

V Northbound layby na Carter Bar je bil ob delo in je bila zaprta; lahko so se preselila na južno eno, ali je mogoče vse znova odprto.

SEC Države Lancialulu's Avatar
    Pridružite Datum
    Sep 2015
    Objav
    624
    Rep Moč
    10

Izgleda popolnoma veliko in nekaj, kar bi skok, če to ni bilo tako daleč na severu.

Vse možnosti za organizacijo vikend južno od Manchester naslednje leto.....

Podobne Teme

1. 2019 Severni Yorkshire Barja in Wolds Pogon
    Za David J v forumu Dogodki
    Odgovore: 47
    Zadnji Post: 11-06-2019, 09:40
  2. Odgovore: 47
    Zadnji Post: 08-08-2018, 12:09
  3. SEVERNI RUN/DRIVE-OUT - SUN, 1. OKTOBER
    Za Normb666 v forumu Dogodki
    Odgovore: 17
    Zadnji Post: 01-10-2017, 19:42
  4. CUMBRIA TOUR/DRIVE-OUT - SOBOTA 19. avgusta 2017