Stran 7 od 7 FirstPrvi 1234567
Rezultati 61 za 64 od 64

Nit: Severni Pogon-Out - Sobota 10. avgust 2019

SEC Države ah_sprite's Avatar
    Pridružite Datum
    Sep 2011
    Objav
    294
    Rep Moč
    10

Re: Severna Pogon-Out - Sobota 10. avgust 2019

PS... vzel sem to fotografijo na enem od praksi deluje... to je tisto, kar obzorju naj bi izgledal na Hartside!

Click image for larger version. 

Name:	65291624_2257257731056396_8209772957728243712_n.jpg 
Views:	61 
Size:	114.7 KB 
ID:	15286
    Richard C

Super Moderator
    Pridružite Datum
    Sep 2016
    Objav
    797
    Rep Moč
    10

Hvala Vsem, me veseli, da si užival! In kot je že omenjeno, je vreme nekako je vse skupaj zdi več pustolovščino. Da in razveljavilo van na Bellingham cesti, desno na slepi bend. Vsaj pnevmatike kazali "navzven" zato si lahko kdor koli hitting je woulda odskočila izklop....morda
    Ubogi stari Dave v svojem V6 Exige (ne klub države, vendar ex-Hawk lastnik) dobil poplavljene, tako zelo, da je končal s 3" vode v potniški footwell. Bom se spustite off svojo nagrado iz belega kita za "Najboljši Kapitan Nemo lažno predstavljanje" kasneje v tednu. (OK, ne kita, to bom zlata ribica, tako da je lahko ostane v footwell.)

Nekaj dobrih pix je preveč - hvala za delitev! Neil, ovce so bile prikazuje svoje riti cos so mislili, da je bila, kako vam je všeč 'em Sramota temptresses. In Richard je strel iz Spyder na Hartside nazaj v juniju, dokazuje moj sum, da sem do vseh sonce rezerviral sem za dogodek, med opazovalni teče (v nadaljnjih preverite rok štirinajst dni prejšnji četrtek je bil v temps 32 stopinj...)

SEC Države Longtimefan's Avatar
    Pridružite Datum
    Avgust 2015
    Objav
    115
    Rep Moč
    6

Norman, zdaj pomislite na nepozaben vikend. Kot David J je že dejal, dež je bil Svetopisemski razmerja, zdaj vemo, kaj mora imeti pozvani, Noe, določene na njegov projekt!!

Bili smo srečni, na poti do Keilder, kot smo bili po nekaterih zelo, zelo navdušeni Dirke v Cestnem prometu Kolesarjev, in so bili sposobni, da sodnik globino "pop up jezera", ali nogah in verige koles, so bili pod vodo.

Teči in vikend imel je vse, super zabavno, obilo smeha, bolečih straneh, poglede na pogled opozoriti na poti navodila, ki jih ni bilo mogoče ogledati zaradi čemer v oblakih!!! in nikoli ne konča navpično stopnice palico dež.

Uspelo nam je, da zajema celotni poti, ki se bo spomnil z nami za vedno. (ne za pot, kot smo lahko videli le vodo za večino to).

Norman, da imamo veliko vere v vas, ste organizacija je bila super, ampak prosim prenehali peti, še posebej v tednu pred naslednjo!!!!

Robin & Carol, ustanovitelj člani SEC Sub Aqua Oddelek.

PS. Uradni rekord za padavin kaže, da Kielder Grad imel 132mm v soboto, 10. Avgust.
    Nazadnje uredil Longtimefan; 12-08-2019 na 10:38.

Super Moderator
    Pridružite Datum
    Sep 2016
    Objav
    797
    Rep Moč
    10

Da ni pel, je bila Lea povzroča me bolečine...spet

Gre samo dokazati, da kljub temu, da je ljudi, ki na koncu bi dogodek. Torej, Hvala za prihod, in zaupal mi, da vam pokažem pravi čas (ooer)....ste bedaki.

Jaz sem resno razmišlja, Carol je predlog, da se naslednje leto, delamo isto pot še enkrat, in tokrat prsti X'ed lahko vidite nekaj, namesto tistega, kar se zdi, kot da je znotraj moč tuš. Njen predlog neke vrste kratko-cut zlom v primeru, da je disk, dobi malo veliko, je bilo pravilno ugotovljeno in že ukrepalo!

Snemanje padavin? Ja, počutil, kot da ga je preveč, in mislim, da večina pa je končala v notranjosti Dave je Exige

Podobne Teme

1. 2019 Severni Yorkshire Barja in Wolds Pogon
    Za David J v forumu Dogodki
    Odgovore: 47
    Zadnji Post: 11-06-2019, 09:40
  2. Odgovore: 47
    Zadnji Post: 08-08-2018, 12:09
  3. SEVERNI RUN/DRIVE-OUT - SUN, 1. OKTOBER
    Za Normb666 v forumu Dogodki
    Odgovore: 17
    Zadnji Post: 01-10-2017, 19:42
  4. CUMBRIA TOUR/DRIVE-OUT - SOBOTA 19. avgusta 2017