Puiši un Gals,

Jā, tas brīdis jūs visi esam (droši vien ne), gaidīja - apstiprinājums, ka 2019. gadā Ziemeļu Drive-Out ir par!

Pēc pagājušā gada jautri un spēles, pie Shap Wells Hotel, es domāju, mēs gribētu dot to vēl doties šogad. Es esmu rezervēts 10 divvietīgas istabas piektdienas (9.) un sestdien (10), pēc kursa gbp 114 par numuru par vienu nakti uz vakariņām, gulta un brokastis pamata. Tas nenozīmē, ka vairāk telpas nevar tikt piešķirts, vai, ka jūs nevarat būt divi vai pat viens - tas ir tikai sava veida vietturis lieta.

Ja jūs iedomātā tas (un kāpēc ne??), jums būs nepieciešams, lai dotu viņiem zvanu un atstāt £70 depozītu, stāstot viņiem, jūs esat ar "Briers" grupa.

Tālruņa numurs ir 01931 716628, un, ja jums nav iet pagājušajā gadā, bet sapņojat redzēt, ko vietā ir, piemēram, viņu mājas lapā ir www.shapwellshotel.com.

Esmu jau ieguvuši maršrutu prātā, kas, manuprāt, varētu būt interesanti, bet ne stopoffs šo laiku (izņemot ēd un dzer). Es ņemšu to izmēģināt neilgi, lai iegūtu laiku un redzēt, ja tas ir veicams, - let ' y ' all zinu, ka tā.

Es gaidu, lai tā jau ir....tā saka šeit

Norm