Stran 2 od 8 FirstPrvi 12345678 ZadnjiLast
Rezultati 11 za 20 od 77

Nit: Predsednik je Rant, julij 2019

SEC Države ChrisCar6's Avatar
    Pridružite Datum
    Sep 2011
    Objav
    1,569
    Rep Moč
    23

Re: Predsednika Rant, julij 2019

Kot eden od čudno ljudi v zanikrni shed kdo samo pribil vse stare kup ex-scrapyard bitov skupaj, mislim, da sedanje cene odražajo rezultat "kompleti" iz leta 2010 - era. Kaj je vrednost starejši izdelki so se bolj zanimajo, ampak tako malo jih je prodal, da ne vem, če bomo aver dobili dober dogovor.

SEC Države Longtimefan's Avatar
    Pridružite Datum
    Avgust 2015
    Objav
    112
    Rep Moč
    6

Jaz sem vsekakor v "Delo iz Ljubezni" tabor, se vrednost ne upošteva.

SEC Države red5's Avatar
    Pridružite Datum
    Februar 2012
    Objav
    301
    Rep Moč
    11

Lepo 'rant' Norm, forum potrebuje živahno razpravo in nič kot denar, da bi dobili ljudi zanima.

Ko sem dal naročilo za LB, je bilo vedno izziv je zgraditi, ki zanima mene. Prvotno moje misli so bile, če sem izgubil 10%, ko sem ga prodal, potem pa, tako je.
    To je hobi, podobno kot bi gledal nogomet, kar za modele vlakov, jadranje itd karkoli plava svoj čoln!

V dveh letih sem preživel stavbe, zanimanje za avtomobile, ki je rasla hitro, čeprav tradicionalne kit car scene se je zmanjšala precej, zanimanje za kratek čas se zdi, da so narasle.
    Na Stoneleigh letos, zapore s sedmice, je bilo več MR2 'Ferrari' replik kot karkoli drugega. Preden sem flamed, Im ni dajanje Hawks ali Lister Zvonovi v isto kategorijo kot MR2s.

Mislim, da večina na tem forumu, bi moral dobro ugibamo, kaj je moja graditi stroški so bili, ko sem prvotno mislil o prodaji sem imel slika v mislih in se je zgodilo, da govorijo, da Norm in Richard na Phils garaža dan, ki sta me prepričali, da sem lahko dobil več.
    Kratke zgodbe, ki sem morda bi lahko dobil več, vendar sem se doseže tisto, kar verjamem, da bi bilo dobro ceno, v kratkem času.
    Ko pogledate, kaj LB prodaja na ključ avtomobilov za ceno, ki sem jo dobila, je primerljiva, argument, da Lister Bell prodajajo preveč poceni!

Moje osebno mnenje je (glede na vrednost, ne radosti lastništva), ko prosi 60k/70k/80k za te avtomobile, kaj lahko kupim v primerjavi?
    Medtem ko so ljudje z dovolj zanimanja in razpoložljivih denarnih sredstev, da bi jih kupili, redkost, a Stratos replika bo vedno povpraševanje premije. Obstaja veliko avtomobilov, ki jo lahko kupite za navzgor £50k z redkost faktor in tistih avtomobilov, ki bo vedno ohranjajo tržno vrednost.

Sprašujem se, v 10 letih, ko se število razpoložljivih Stratos replike povečala število strank se je zmanjšal, bodo še vedno ohranjajo tak ostankov?
    Nazadnje uredil red5; 10-07-2019 na 19:00.

SEC Države red5's Avatar
    Pridružite Datum
    Februar 2012
    Objav
    301
    Rep Moč
    11

Jaz bi želeli dodati, da sem dosegla ceno sem za moj avto hvala za pomoč iz Craig in Lydia na LB, za kar sem zelo hvaležen.
    Ko sem prvotno oglašuje avto sem imel številne poizvedbe, ki ponujajo me v regiji £40k, originalne poizvedbe za izklicna cena je bilo veliko manj. Ne verjamem, da bi prodal avto tako hitro, če LB ni ponudil, da ga na njihovi stojnici na Stoneleigh.

SEC Države renmure's Avatar
    Pridružite Datum
    Lahko 2017
    Objav
    144
    Rep Moč
    4

Quote Prvotno Objavil AndyGuyton View Post
    Od vseh sem govoril, da je "delo iz ljubezni" zgraditi je k sreči še vedno živ in zdrav. Vrednost končal avto, lahko le pomaga z 'man matematiki".
    Večina mojih petrolhead prijatelji vedo, delam Stratos stvar. Vse so zelo zainteresirani in jih prepričevati, naj za posodobitve, vendar ločeno od nekaj čudak prijatelji, ki so zgradili lastne Ultimas v svojih posh garaže, nihče od njih ne bi nikoli razmisli izgradnjo kitcar. Vsi so popolnoma pameten, razumen in normalen folk, kot sem jaz, ki že imajo ustrezno hobiji, kot so gledanje footie na telly, raste repa v dodelitve in malo vrtnarjenje poleti in medtem ko smo/so želite avto, hočejo ZDAJ, ali tako blizu, da zdaj, kot je mogoče. Malo je všeč fant, ki so kupili Nick je avto na kraju samem in ga dal ob svoji Miura.

IMHO nekatera podjetja so se preselili igro na tako daleč, da medtem ko semantics med kit-car in sestavni del-avto/rekreacija/karkoli se precej subtilno končni izdelek je skoraj namenjena različnim občinstvom in v času (morda celo bližnji prihodnosti) ne bo znaten premik od proizvodnjo kompleti za izdelavo na ključ avtomobilov. Najnovejše celoti speced Ultima RS je £100/£110k kupu škatel ali £140/£150k na ključ avtomobila. Sem recon več folk bo želijo avtomobil, kot komplet. Na £55k/£60k/£65k/£Glavo-v-pesek£k I recon eden od Stratos podjetja morajo biti približno enako kritična točka.

Sem ne želijo izgubiti denar na rudniku. Če sem bil jaz, bi dobil rumeni eno in dal modro kolesa na (samo hecam), ampak prepričan sem, da če bom kdaj prodati, da bo prodal, da nekdo, ki ni imel interes, kdaj ene stavbe.

Quote Prvotno Objavil red5 View Post
    Ko pogledate, kaj LB prodaja na ključ avtomobilov za ceno, ki sem jo dobila, je primerljiva, argument, da Lister Bell prodajajo preveč poceni!
    Ja. Mislim tako.

SEC Države Guy Mayers's Avatar
    Pridružite Datum
    Sep 2011
    Objav
    2,132
    Rep Moč
    29

Ne morem reči, da sem popolnoma udobno cene so ljudje z navedbo, za avtomobile v trenutku, vendar pa je bilo to, da mi je pomagal, da bi si premislil, da je gradnja drugega, narejene neke vrste občutek na čas!

Sem dodati, da se cene za vse replike, se zdi, da je bilo plezanje v zadnjih letih. Sem se ponudil £80k na Race Retro 18 meseci, niso povsem prepričani, kako resna je bila in nisem hotel, da bi ugotovili,. Obstajajo ljudje, ki so tam z gotovino za nakup pravico avto. Vse bolj se zdi, da se starejši avtomobili preveč kjer so pravno zaščitene. To očitno pomaga z uvozom avtomobilov, če imajo zgodovinsko stanje? In, če želite, da gredo v Evropi ali ZDA, ki imajo LHD dokončno prednost. Na žalost obstajajo tudi avtomobili tam prodajajo za spodoben denar, ki niso pravilno registrirane in ki je povzročilo ljudje resnično težave z registracijo izven združenega KRALJESTVA. Jaz sem zaveda, da avto proda na dražbi, pred kratkim (Volumex pogon Hawk približno £36k) šel na Japonsko in imajo lahko drag okras na svojih rokah. Kot vedno, kupec pazi.

Fant

SEC Države red5's Avatar
    Pridružite Datum
    Februar 2012
    Objav
    301
    Rep Moč
    11

Quote Prvotno Objavil renmure View Post
    IMHO nekatera podjetja so se preselili igro na tako daleč, da medtem ko semantics med kit-car in sestavni del-avto/rekreacija/karkoli se precej subtilno končni izdelek je skoraj namenjena različnim občinstvom in v času (morda celo bližnji prihodnosti) ne bo znaten premik od proizvodnjo kompleti za izdelavo na ključ avtomobilov. Najnovejše celoti speced Ultima RS je £100/£110k kupu škatel ali £140/£150k na ključ avtomobila. Sem recon več folk bo želijo avtomobil, kot komplet. Na £55k/£60k/£65k/£Glavo-v-pesek£k I recon eden od Stratos podjetja morajo biti približno enako kritična točka.
    Se popolnoma strinjam. Prepričan sem, da za proizvajalca je precej več dobička v ključ avtomobilov, kot jih oskrbujejo kompleti + veliko manj težav. Z ključ, proizvajalec je sedel gledal tekmo dneva, pitje vina v soboto zvečer in ne sprejemanje e-pošte na idioti, kot sem jaz explaing, kako so različni deli fit skupaj!

SEC Države Griff's Avatar
    Pridružite Datum
    Čdo 2011
    Objav
    525
    Rep Moč
    13

Tovariš Predsednik, je druga stvar, da slika v vozniških izkušenj; je dejstvo, da vam ni treba, da se delaš gazillion kilometrov na uro, da uživate, in odsotnost voznik "aids", zaradi česar je toliko bolj vključujejo. Kot na vrednosti, rast, to je verjetno odražajo splošno povečanje v klasičnem prizorišču avtomobilov, in verjetno je prav tako pomembno, pozornost do detajlov, ki najbolj sebe gradi dokazati zdaj. Za večino od nas, da ne bi slepi malo razlike, saj je njihova je ne namerava ločiti od objekt naše pozornosti (razen, če govorimo o "upravljanja"), vendar, kot poudari vse je storiti, je kričati v splošni smeri avtomobilske tempelj, da vedo, kje sem.
    Nazadnje uredil Griff; 10-07-2019 na 20:07.

SEC Države
    Pridružite Datum
    Jan 2019
    Objav
    44
    Rep Moč
    0

Dobro Norm, vi zagotovo veste, kako, da pritegnejo pozornost!
    Vaš zamišljen so zelo dobrodošli, čeprav, in ustvarili nekaj veliko razprav je že. Jaz sem še vedno c13 mesecih proč od "C Dan" - to je Ohišje dan in sem tako zelo veseli, da izziv graditi. Delaš obremenitve grubby stvari z Donatorjev motorja v trenutku, motor slekli do gole blok in obremenitve čiščenje, preden se začne graditi.
    Fantje, hvala, veliko stvari, ki prihajajo iz Norme "rant" z nedavno prodaja/cene ob pomagal potolažil Gospa P s svojim predlaganega projekta.
    Cheers!

SEC Države
    Pridružite Datum
    Julij 2015
    Objav
    1,272
    Rep Moč
    17

Norm strinjam se v celoti z vaše "obupa" o poti avtomobilov se dogaja. Za "športne avtomobile' proizvajalci so osredotočeni na številke. Sodobni avtomobili so noro hitro in popolno pripomočkov in računalniki, kar pomeni, da povprečni joe lahko trdimo, udarijo 0-60 v 4.5 sekund in šel je do tudi več 160mph. BMW 1 Series (M140) je predstava, da bi dal veliko (morda pre-2010) Ferrari in Lambo v sramoto.

Kaj se mi zdi zanimivo je spate video posnetkov, ki se pojavljajo na youtube.

Trenutno policaj je "gomolji so iskano, ki jih veliko blagovnih znamk, in preživeti svoje dni vožnje krog v super avtomobilov, dobavljenih moj proizvajalcev, kot so videti kot nove" novinarjev. So razvajeni in se voziti avtomobilov, večina ljudi lahko le sanja vožnje. Vendar pa je vse več jih delaš videe v starejši avtomobili in zanimivo je, kako so rave o sodelovanju. Tudi oni so začeli zavedati, da jih ne smete uporabljati, uspešnost sodobnih avtomobilov na cesti. Začeli so videti privlačnost preprost avto, z ročnim polje in brez voznika pomoči. Pravijo, da lahko uživate v uspešnosti in uporabite vse to. Gre za zabavo vožnjo, namesto da bi v izstrelkov, ki bo ovinek, vaš um s hitrostjo, vendar je na koncu zelo kliničnih in ločijo.

Vendar ko je to rekel ljudi, ki radi vožnjo kot dejavnosti za zabavo izginjajo. Avtomobili so sedaj pripomoček, ki ste plačali za, kot je plin/elec/internet/telefon itd. So funkcionalni elementi, ki omogoča, da je mobilni telefon. Smo prijatelji, s 3 otroci, vsi starejši od 18 let in nobeden od njih so opravili svoje, preskusov ali kažejo interes za to. Kaj je obred prehoda, je v moj dan, zdaj se zdi, da se nekaj, kar ni potrebno, še posebej, če živite v mestu.

Kot nekdo, ki je bil vedno v avtomobilih, to je vse malo depresiven.....
    Nazadnje uredil LPH_UK; 11-07-2019 na 00:23.

Podobne Teme

1. KITFEST 2019
    Za Skelly v forumu Dogodki
    Odgovore: 40
    Zadnji Post: 20-06-2019, 09:58
  2. Garaža Dan 2019
    Za Bernard v forumu Dogodki
    Odgovore: 40
    Zadnji Post: 09-04-2019, 18:19
  3. PPC Revije julij 2013
    Za john v forumu Stratos Forumu
    Odgovore: 9