Stran 4 od 8 FirstPrvi 12345678 ZadnjiLast
Rezultati 31 za 40 od 77

Nit: Predsednik je Rant, julij 2019

Re: Predsednika Rant, julij 2019

Quote Prvotno Objavil Stableblock View Post
    Vse dobre stvari, me smile, da mislim, da je vrednost mojega avtomobila, ko sem se končno konča (Paintshop rezervirana za začetek Jeseni zdaj!) pristop vrednost pravilno ena, ko sem začel graditi v več kot 30 let nazaj!!
    Oooh....zanimive stvari, Peter. Veseli, da vidim, da je kmalu potem. ;-)

SEC Države
    Pridružite Datum
    Čdo 2011
    Objav
    104
    Rep Moč
    9

da bi le bilo vijakov bitov nazaj na po tem, ne po možnosti se še 30 let!

SEC Države red5's Avatar
    Pridružite Datum
    Februar 2012
    Objav
    299
    Rep Moč
    10

Quote Prvotno Objavil renmure View Post
    Torej, to je, da ne gre za gbp 55k Stratos replika ALI Exige, to je tisto, kar Stratos replika, da gredo skupaj z Exige
    Blimey Jim, ste bili vohunjenje v moji garaži? Čeprav sem definitivno v ALI iz tabora IN ne!

Nobena točka šolanja denar v banki nič ne delaš, izbral ga gor, zadnji vikend
    Attached Thumbnails Priloženih Sličic IMG_1153.jpg   IMG_1147.jpg  

SEC Države Bernard's Avatar
    Pridružite Datum
    Sep 2011
    Objav
    1,416
    Rep Moč
    22

Zelo Lepo !

SEC Države renmure's Avatar
    Pridružite Datum
    Lahko 2017
    Objav
    137
    Rep Moč
    4

Odlično!! Prepričan sem, da bo šel kot clappers!!

SEC Države red5's Avatar
    Pridružite Datum
    Februar 2012
    Objav
    299
    Rep Moč
    10

Hvala.

Da je precej hiter, ne pa, da je jezen, da se bojiš, čeprav sem še vedno teče v!

Vsakdo, ki se trenutno gradi LB z enako supercharged Toyota motor (Norm?) je v za zabavo.

Pridružite Datum
    Lahko 2017
    Objav
    137
    Rep Moč
    4

Quote Prvotno Objavil red5 View Post
    Hvala.

Da je precej hiter, ne pa, da je jezen, da se bojiš, čeprav sem še vedno teče v!
    Ki sega Predsednik Mao je drugo točko tho. Tam je resnično kritična točka, kjer morate vse visoke pes stvari vklopljena, ker je veliko več moči, kot si lahko ročaj z vsemi izumi izklopljen. Mislim, da Lotus so bili vedno na denar, ki v zvezi s tem. Moj Ultima je 650BHP in je brez voznika pomoči karkoli. To je delavnica za objave govori, ampak realnost na cesti, je, da gre dobrin, razen za plin stran od tega, da zelo grozno res. An STR z 300ish ali celo do 350 KM zvoke o prav.

SEC Države red5's Avatar
    Pridružite Datum
    Februar 2012
    Objav
    299
    Rep Moč
    10

Quote Prvotno Objavil renmure View Post
    Ki sega Predsednik Mao je drugo točko tho. Tam je resnično kritična točka, kjer morate vse visoke pes stvari vklopljena, ker je veliko več moči, kot si lahko ročaj z vsemi izumi izklopljen. Mislim, da Lotus so bili vedno na denar, ki v zvezi s tem.
    Sprašujem se, kako dolgo, nove Kitajske naložbe in željo, da bi se blagovna znamka v nekaj, kar lahko tekmec McLaren z vseh električnih hiper avtomobila, se lahko spremeni Lotus etos.

Verjamem, da trenutno pritisni in jih vlade za naj "zeleno" električna vozila, ki bo na nas hitreje, kot mislimo, da, če bo, da pustite navdušence, kot nas na tem forumu, ki uživajo krpanje z mastno mehanske bitov?

Trenutni pridelek električnih vozil samo v lanskem okoli 10 let, tako da morda do leta 2030 bomo spet v modi!

Super Moderator
    Pridružite Datum
    Sep 2016
    Objav
    760
    Rep Moč
    10

Zelo lepo Nick....si zgraditi sami? (Old Skool Lotus eh!)
    Mate rudnika je dobil eno, kupil nov 4 leti - je bomo v njem na Severni Pogon-v nekaj tednih. On ljubi, in sem prišel blizu, da bi dobili eno, ampak to je preveč očitno, povezane z mojo staro S1 Elise sem imel yonks nazaj, in ne morem pomagati, razmišljal, da ko sem v to!

Them, svojo točko v zvezi s "preveč energije," je opozoriti,... ampak mi je všeč, da mislim, da imajo dovolj self-control (ki se glasi: "strah"), da se prepričajte, bom v REDU, če se motor, v mojem LB res ne izkaže, da so 420bhp. Še vedno sem vodenjem moj ZZR1400 - 2 kolesa, 593lb (269kg), nad 200bhp. Nikoli ni imela je ravno iz ali kjerkoli v bližini rdečo črto, nikoli ni potrebno, da - tudi 2-do in v top gear imate samo, da poteg, dušilke in potegne kot vlak. Neverjetno, kako se naslednje stvari, videl v ogledalu, se tako majhen, tako hitro...

Moja začetna točka o "nannying stvari", ki je bil več opraviti s slepa pega, spremljanje, lane opozorilo, itd. itd. da se ustavi, da boste morali razmišljati, namesto elektronike, ki omogočajo, da izbira, če želite poklicati to malo nazaj. Čeprav mi še vedno ni prepričal, da je bodisi res...OK, jaz sem Luddite. Kdo dobil nobenega bombaž statve, ki jih želijo razbija gor??

Pridružite Datum
    Lahko 2017
    Objav
    137
    Rep Moč
    4

Quote Prvotno Objavil Normb666 View Post
    Neverjetno, kako se naslednje stvari, videl v ogledalu, se tako majhen, tako hitro...
    Spominjam se, kako sem v redu avgusta zvečer 4 leti nasmejan, kot sem odposlano neke vrste Volkswagen Golf na twisty nazaj cesti naslovom doma V moji Ultima in gledal dobili tako majhne, zato hitro v stran ogledala. ..... Potem gledal ga dobili večji spet skozi stransko okno, nato vetrobranskega stekla, nato drugi strani okno, nato vetrobranskega stekla znova, in nato... no, mislim, da imam nekaj več vrtljajev in veliko priložnosti, da ga vidite dohiteva z mano. Moj pogled na to, končala pa uničil hedgerow in drevesne veje, toda voznik je bil dovolj dober, da se ustavite in preverite, bil sem v redu. Skoraj £48k zavarovanje terjatev in samo 9 mesecih obnovo navzdol v Tovarni, pozneje sem bil nazaj na cesto. Ne mislim, da sem prehitel Golf, odkar

Podobne Teme

1. KITFEST 2019
    Za Skelly v forumu Dogodki
    Odgovore: 40
    Zadnji Post: 20-06-2019, 09:58
  2. Garaža Dan 2019
    Za Bernard v forumu Dogodki
    Odgovore: 40
    Zadnji Post: 09-04-2019, 18:19
  3. PPC Revije julij 2013
    Za john v forumu Stratos Forumu
    Odgovore: 9