Stran 1 od 2 12 ZadnjiLast
Rezultati 1 za 10 od 77

Nit: Predsednik je Rant, julij 2019

Hibridni Pogled

Prejšnji Post Previous Post   Next Post Naslednji Post
    Super Moderator
    Pridružite Datum
    Sep 2016
    Objav
    793
    Rep Moč
    10

Predsednik je Rant, julij 2019

Predsednik'sRant – julij 2019

(ali,Misli Predsednik Norm....z apols, da Mao Zedong, haha!)

Lep Pozdrav, Stratossers,

Torej,ni dvoma, da ste bili pritegnila naslov, in razmišljal, kaj je withhim potem? Kaj je on dobil, da rant o? No, to ni tako veliko"rant" kot v "jaukati", temveč samo stvari – to in ono,stvari, ki jih boš na splošno ebb in flow svet, in ni nujno, da o naši ink bolide. Čeprav morda wellbe čudno stisniti in whinge, ampak to je v REDU – I obravnavali kot areasonable nastanitev po tem, da je pripravljena z vami, veliko Glej, nazaj na dan, ko je bila redna glasila, tam bi vedno nekaj besed z Njim, ali glasilo urednik, ali kdor je. Ne zaslužiti koli, ki s Foruma.... nottill sedaj, kakorkoli že :-P, Tako tukaj je prvi v občasne serije – samo moje mnenje, s katerim se boste lahko dogovorita, ali pa morda ne. Glejte, če sem nega

Anyhoo,kje začeti? No, tukaj je tema blizu, da je večina članov srca– vrednote "replike". (ja, vem, niti kompletov na voljo danes, se pravi, oreh-za-matica, zakovice-za zakovice replike, bolj homages za izvirnike, ampak "replika" zdi se, da je na splošno sprejet izraz, tako da je tisto, kar jaz grem s.) Ja, replika vrednosti: deffo v porastu. Kjer je nekaj let nazaj, ki jo je bilo videti na £25 – 30C za dostojno motor, zdaj smo v sredini 50-ih in dviga....tako Nick je modro LB (na njihovi stojnici na Stoneleigh), in rumene Hawk na Skupno Headturners, tako prodanih inthe sredi 50-ih, Nick je (inpractically nobenem trenutku ne na vseh) z avtom, zbiralec, katerih garaži že vsebuje Miura in aMcLaren, in Sokol, ob nekaj mesecev za prodajo, ki je bila znižana iz začetnih £59K, da £55K. Torej, kaj se dogaja tam, potem? No, zdi se mi, da dostojno replike so zdaj transcended svoje skromno "kit car" izvor in so zdaj privlačna za pravilno avto zbiralci, ki bi tudi lahko privoščijo pravo Stvar pa, ki so že bili zapeljati vaba za"Restomod", tj. avto, ki izgleda kot original, vendar ima sodobno reševanje pod lepota, npr. zavore, ki delujejo,aircon, ogrevan zasloni, sodobno vzmetenje, itd. itd. Dejstvo, da so naši avtomobili so bile zgrajene za amaterje iz kompleta zadevah ne zapišete več, in je enkratno stigma od "kit car" je precej izginilo. Mislim, to je vse pripomoglo visok standard kompletov sami, in dejstvo, da ljudje ne morejo samo nohtov vse stare kup ex-scrapyard bitov skupaj in ga imenujemo avto. (Hvala, IVA.) Tudi nekatere klasike, so zdaj vredno toliko, da lastniki ne želijo tvegati z njimi in tako komisija replik, ki jih LAHKO uporabite. Tako se je glede na (odkrito smešno) zneski, ki se zahteva za nekatere od teh klasike (Dino 246 na £350K? DB5 več kot pol milijona? ste ob laaarrrf...) £50-60K za motorna, da neizurjen oči, je precej razlikuje od prvotne, je malo kupčijo...Stvar je, da kljub temu, da smo, kot klub, ne vse se zdi, da so cottoned na to še ni. Vem, da vrednosti, ki so spremenljive in odvisne od veliko dejavnikov – kako dobro je bila zgrajena, kaj motorna, bla, bla, bla, ampak mislim, da smo še vedno undervaluing naše avtomobile. Sem ne vem kaj, da rumene Hawk je bil zelo všeč, vendar sem imel dobre plazijo okoli Nick je, ko sem bil odločanju o tem, ali gre za LB, in bom povedal, kaj se mu prodaja je preveč poceni. Drugo 5k, morda celo več, methinks. Rudnik je še vedno v izgradnji, in nisem skimping na to kjerkoli – vem, koliko bom moral v to, in jaz bom povedal nekaj: če sem kdaj morali prodati, da bomo za več kot to....prekleto veliko več. Nič več izgovorov za to, "samo da bi kit car"!

Vse to vodi me, lepo, da drug predmet, viz:nad-zaplet f sodobni motorji...

Je kdo prebral članek v zadnji EVO, s Gordon Murray? Y ' know, fant, ki si različne McLaren F1, avtomobili, Alfa F1 "fan avto", ki je dobil prepovedan, in McLaren F1 cesti avto? No,razlog za članek je, da počne drug cestni avto – gonna življati dogovorili nat-asp za 3,9 litra V12 z Cosworth, velik ventilator na zadnji nadzor vse aerodinamiko, in to bo treba LAHKA in PREPROSTA. Zdi naš Gordo sovraži sodobne obsedenost z konjskih moči, časi krogov, vrh hiter vozač, in nepotrebne fripperies, kot so električni to in da, in samodejno doodahs, da samo dodate težo in oddaljila od vozniških izkušenj. Hmmmm.....vas spomnil, kaj? Yep, to je pravica, sliši se veliko, kot self-zgrajen bolides, ki prebivajo v naša zelo lasten garaže...to je, v resnici, veliko njih faktor in mi se odločajo, da gredo za Stratos rep, ker tudi jaz sem cheesed off z vsemi, priznajmo si, shite, ki prihaja kot del upravljanja sodobnih motorjev. Lane odhoda opozorilo? Blindspot opozorila? Auto-krat ogledal? Bližina spremljanje? O omejitvah hitrosti? Gimme a break! Sem mislil, da smo že imeli vseh teh varnostnih sistemov – včasih imenuje "Voznik". Torej, zdaj mislim, da allyou moraš storiti je, usmerjanje prekleto stvar in avto bom poglej ven za vse ostalo... karkoli se je zgodilo, da osebno odgovornost in razmišljanje za sebe?? (žal mi je, RES dobili v rant ozemlju tam!) In tam, računam, je še en razlog, zakaj naše avtomobile so vredna več kot nekaj let nazaj – teh (dokaj) premožni peeps, ki bi lahko splash denar na 911 ali podobno, ne želijo vsi daft gubbins, ki gredo s temi avtomobili. Tako so dobili kul usmerjene motornih dejansko morali razmišljati o vožnji...tako kot je nekoč bil.

Torej, kaj moramo računati? Sem na denar tukaj? Se vam ne strinjate? (Seveda sem desno, jaz sem Predsednik in nikoli narobe. Pošten.) Naj slišim vaše misli! (er,SO si razmišljal, niso ya...?)

Do naslednjič....

V (Socialni) Norm!
    Nazadnje uredil Normb666; 09-07-2019 na 21:43. Razlog: oblikovanje

Administrator colleyv12's Avatar
    Pridružite Datum
    Mar 2018
    Objav
    172
    Rep Moč
    10

Re: Predsednika Rant, julij 2019

Po tem, mislim, da moramo v reviji nazaj, dobro opravljeno, norm

SEC Države renmure's Avatar
    Pridružite Datum
    Lahko 2017
    Objav
    144
    Rep Moč
    4

...... in dihati ....

Dobro rant.

Vrednosti so smešne stvari in se strinjam, da je skoraj zraka za opravičilo, ko prodaja kit car, da je to pravzaprav... a kit car. V preteklosti so bile čudne stvari zgradili čudno ljudi v zanikrni shed in se verjetno le obresti, ki prodajajo še večji čudak. Boste porabili sreče na to samo zato, ker lahko in ker je vedel, da ne bi nikoli dobil kaj takega, pa spet nazaj.... toda kaj. To je vse spremembo zdaj. Nič več zanikrni lope. Vse weirdos so garaže in nekateri od njih imajo preproge, ki je v njih!

SEC Države Bernard's Avatar
    Pridružite Datum
    Sep 2011
    Objav
    1,430
    Rep Moč
    22

Lepo enega Normy

Samo dodati, da je vrednost je tema.... Razumem, da Nigel Wilkinson žena prodaj svoj avto v srednji / zgornji £50'

Ponovno ceni... naši avtomobili so sedaj približno 10% vrednost izvirnega avto...... ampak 100% prav tako zabavno ! IMHO..... morda ne povsem hrup, ki slavno Dino V6.... vendar še vedno zveni veliko v svojo pot.

Phi

SEC Države David J's Avatar
    Pridružite Datum
    Sep 2011
    Objav
    188
    Rep Moč
    9

Jaz sem z vami o vseh električnih izumi, ki prihajajo s sodobnimi avtomobili, proizvajalci zdi se, da so obsedeni z njimi bolj merrier. Počasi, a zagotovo tisti, sposobnost, da vozite svoj avto, ki je bean sprejeti stran, postavka na koncu popolnoma avtonomnih avtomobilov, ki je, če jih lahko postavljamo, ki je odgovoren za vožnjo avtomobila, ko je neizogibno pride do trčenja.

V zvezi z avtomobilskimi vrednosti jaz sem v napredek pridobivanje dogovorjene vrednosti, ki je za moje uredile, mislim, da £15,000 se bomo malo na svetlo stran. Slika £za 35.000 bi bilo bolj realno za twin cam Strat.

David

Mesto Zagovornik ProtoTipo's Avatar
    Pridružite Datum
    Sep 2011
    Objav
    3,083
    Rep Moč
    38

Naraščanje vrednosti so slaba stvar.
    Za Stratos replika lastnikov, ki nikoli ne bo prodajal, da je.

Vse to pa je dal zavarovalne premije gor.

Prav tako postavlja avtomobilov izven dosega izvirnik "weirdos'.

Sem definitivno lahko videli, zakaj se dviga vrednosti lahko slaba stvar, ampak od nekoga, ki ima LB na naročila vrednosti primerna raven varnosti za nakup. Z LB je POMEMBEN nakup za mene in videl cene, ki jih zgradili so avtomobili, ki bo za posoja smislu "varno denar" da, da. V sebi, mislim, da je to lahko povzroči mene, da bi porabili malo več, kot sem lahko imajo običajno, kar se odraža v višjem spec avto, ki je lahko samo dobro za LB blagovne znamke in Stratos replike na splošno.

Pridružite Datum
    Sep 2011
    Objav
    3,083
    Rep Moč
    38

Quote Prvotno Objavil Normb666 View Post
    in rumena Hawk na Skupno Headturners, tako prodanih inthe sredi 50-ih, Nick je (inpractically nobenem trenutku ne na vseh) z avtom, zbiralec, katerih garaži že vsebuje Miura in aMcLaren, in Sokol, ob nekaj mesecev za prodajo, ki je bila znižana iz začetnih £59K, da £55K.
    Tako Mick je stari Spyder ohišje 12V Alfa Transformator, ali je to?:
    https://www.pistonheads.com/classifi...0-2017/9053430

in nekaj tisoč funtov spremembe.
    Nazadnje uredil ProtoTipo; 11-07-2019 na 07:37.

SEC Države renmure's Avatar
    Pridružite Datum
    Lahko 2017
    Objav
    144
    Rep Moč
    4

Vendar obstaja veliko ljudskih tam, morda proč iz proračuna kit car stavbe množice, ki se res ne da bi morali izbirati na enak način. Torej, to je, da ne gre za gbp 55k Stratos replika ALI Exige, to je tisto, kar Stratos replika, da gredo skupaj z Exige in verjetno Range Rover Sport in Aston za vikend.

Kakovost najnovejše “kompleti” pomeni, da je veliko ljudi so samo iščejo, da se denar iz banke, varno ga v avto in, kadar so fancy spremeni, se spremeni nazaj v denar. Včasih malo več denarja. Avto je blago, več kot izgradnjo projekta. Za potešitev, ki je lastnica je hitra (morda kratkoročno) stvar, ne pa kot dolgoročno dela ljubezni. IMHO seveda.

Pridružite Datum
    Sep 2011
    Objav
    3,083
    Rep Moč
    38

Ja, prvotno Stratos navdušenec je zagotovo umrl pasma.

Kako lahko nekdo željo lastništva Stratos, hkrati pa imajo oči zasteklitev nad omenja rad Claudio Maglioli in Georgio Pianta je težko za mene, da razmišljamo.
    Ampak mislim, da čas pohodov, in da je, kjer smo?

Ok, tako pa ne umira, ampak vedno starejši in preglasovani?
    Nazadnje uredil ProtoTipo; 11-07-2019 na 09:10.

Podobne Teme

1. KITFEST 2019
    Za Skelly v forumu Dogodki
    Odgovore: 40
    Zadnji Post: 20-06-2019, 09:58
  2. Garaža Dan 2019
    Za Bernard v forumu Dogodki
    Odgovore: 40
    Zadnji Post: 09-04-2019, 18:19
  3. PPC Revije julij 2013
    Za john v forumu Stratos Forumu
    Odgovore: 9