Stran 1 od 2 12 ZadnjiLast
Rezultati 1 za 10 od 11

Nit: Pomoč je potrebno s zavore

SEC Države
    Pridružite Datum
    Sep 2011
    Objav
    53
    Rep Moč
    8

Pomoč je potrebno s zavore

Pozdravljeni Vsi,
    Potrebujete samo svetuje, na zavore, na moji Litton, Trenutno sem z uporabo Alfa 164 (24V) sprednji čeljusti (mislim, da so 57mm batni) in jaz sem z uporabo pedal box set up, z uporabo 0625 jeklenke tako nazaj in spredaj. ( Lancia Beta zadnje čeljusti) ne vem pedal razmerje, in pleteni cevi skozi ven avto.
    Problem je, ne morem spredaj zavore za delo, To je tako, kot sem, ne dajanje dovolj pritiska na zavore spredaj tudi če sem prilagodite predsodkov popolnoma na sprednji strani. Je to mogoče .625 valj, ki je premajhna za Alfa čeljusti.
    Običajno s to vrsto nastavitev, ki bi jih imajo trden pedal, ampak sem še vedno potujejo v rudniku, sem poskusil veliko različnih načinov krvavitve zavore in mislim, da je (ali pa tudi ne) imam jih v celoti bled ! Vendar na tej stopnji sem popolnoma zmeden,
    Rad bi, da se premaknete stran spredaj tej nastavitvi in dobili štiri pot čeljusti, vendar zamik na kolesih omejuje svoje. Kaj čeljusti ne prilegajo Alfa nastavite kdo ve ?
    Vsaka pomoč dobrodošla
    Hvala,
    Gerard

SEC Države ChrisCar6's Avatar
    Pridružite Datum
    Sep 2011
    Objav
    1,532
    Rep Moč
    23

Re: Pomoč je potrebno s zavore

Nimam dostopa do svojih podatkov, dokler sem doma naslednji teden, ampak bom post nato. Dvomim, če imate dovolj zadaj truda.
    Imam 164 frontah, Wilwood 4-pot redi in dvojno servo. Ja, pravi mongrel, ki bo imel veliko grimacing! To je na Hawk ki ima samo 4:1 (IIRC) pedal razmerje. Jaz se ne spomnim, moj gospodar valj velikost offhand, kot sem bil skozi več.

SEC Države
    Pridružite Datum
    Sep 2011
    Objav
    53
    Rep Moč
    8

Quote Prvotno Objavil ChrisCar6 View Post
    Nimam dostopa do svojih podatkov, dokler sem doma naslednji teden, ampak bom post nato. Dvomim, če imate dovolj zadaj truda.
    Imam 164 frontah, Wilwood 4-pot redi in dvojno servo. Ja, pravi mongrel, ki bo imel veliko grimacing! To je na Hawk ki ima samo 4:1 (IIRC) pedal razmerje. Jaz se ne spomnim, moj gospodar valj velikost offhand, kot sem bil skozi več.
    Hvala,
    Pozabil sem povedati, da sem nimajo servo vgrajen

Pridružite Datum
    Sep 2011
    Objav
    1,532
    Rep Moč
    23

Alfa 164 24v sprednji čeljusti so dejansko 57mm. Alfa 164 M/C 0.937" 23 mm / Bendix OE Za 22,2 mm
    Beta zadaj kljunasto merilo = 34 mm = 907sqmm

Hawk zavorni pedal razmerje je 4:1

Večji M/C = manj potovanja/več truda, potrebnega

Moje M/C nastavitev je - 0.75" sprednji 0.7" zadaj z dvojnim servo https://www.carbuildersolutions.com/...te-brake-servo

SPREDAJ 164 24v plavajoče 57mm
    Bata površina 5104 sq.mm.
    Pad področju 50sq.cm 7.75 sq.v
    Disk premer 284mm

ZADNJI setup willwood 4pots https://www.wilwood.com/calipers/Cal...0-8729&appid=0
    3 cm.v. bati 19.35 sq.cm.
    pad območju 5 km v 32.26 sq.cm
    disk premer 284mm

Ravnotežje je odvisno, malo na vaš spredaj/zadaj masa split, vendar z uporabo številke iz drugih Strats, za sprednji in redi za zaklepanje ob istem času na 0,9 G negativen pospešek idealno razmerje naj bi bilo 52% spredaj in 48% zadaj.
    Mislim, da imate veliko več na sprednji strani - kaj premer diski ali imate na hrbtu? Prepričan sem, da je nekdo lahko prišli do matematičnih enačb za vključitev M/C, kljunasto merilo bata površina/ disk premer v preprost model, pa sem se sklicevala na Martin Kift!
    Nazadnje uredil ChrisCar6; 16-07-2019 na 22:29.

SEC Države
    Pridružite Datum
    Sep 2011
    Objav
    1,617
    Rep Moč
    24

Je Martin Kifts informacije izginil za dobro?

Mesto Zagovornik ProtoTipo's Avatar
    Pridružite Datum
    Sep 2011
    Objav
    3,060
    Rep Moč
    38

Quote Prvotno Objavil john View Post
    Je Martin Kifts informacije izginil za dobro?
    Da, Janez,
    Kolikor vem, je bil nikoli član te (novo) foruma.
    Obdržal sem zelo dolgih e-poštnih sporočil od njega, v zvezi z vzpostavitvijo in uporabo Honda motorjem Hawk avto rally.
    Nič ni na zavore v tem. Da je avto imel 6R4 diski vse krog brez servo.

SEC Države
    Pridružite Datum
    Sep 2011
    Objav
    1,617
    Rep Moč
    24

Sram. A lekcija je, da je ekstrakt in shrani uporabne stvari, kot so, da.

SEC Države Lancialulu's Avatar
    Pridružite Datum
    Sep 2015
    Objav
    608
    Rep Moč
    10

Moj Odtenkov je par 5/8" mcs in 4pot AP racing čeljusti na AP prezračevane 300mm diskov spredaj in zadaj. Trde blazine in brez servo. Res ravnotežje bar na max prednost spredaj, vendar sem zelo vesel, zdaj z bilanco pod zaviranje.

Če ne veste, je pomembno, da nastavite mc pritisni in palice, tako bar je vzporedna s pregrado (ali orthogonal v storitev pritisni in palice) v okviru max zavorni pedal tlak.
    Nazadnje uredil Lancialulu; 17-07-2019 na 09:14.

Mesto Zagovornik ProtoTipo's Avatar
    Pridružite Datum
    Sep 2011
    Objav
    3,060
    Rep Moč
    38

Quote Prvotno Objavil john View Post
    Sram. A lekcija je, da je ekstrakt in shrani uporabne stvari, kot so, da.
    Sem imel pogled, in to sem tudi naredil shranite eno nit na zavore.
    Sem lahko premaknete to, da se nekje drugje, če je to preveč za to temo.
    'Verjetno v zavore oddelek tehnični oddelek?
    Tukaj je:

Različica:1.0 StartHTML:0000000162 EndHTML:0000767178 StartFragment:0000004001 EndFragment:0000767142 SourceURL:file://localhost/Stratos%201/BrakesThread.doc
    Registriran Uporabnik Pridružite Datum: April 2002
    Delovnih mest: 339
    Hawk/Transformator Hub Vprašanja

Živjo vsem. Vse to govori o 5 bolt pesto konverzije je, sem razmišljal o tem, katera vozlišča, ki so, vendar brez graditi ročno, se mi zdi, da sem samo ugibanja, na to. Bi lahko kdo pomaga razjasniti, kaj točno vozlišč, smo z uporabo v obeh 4 in 5 stud konfiguracije?

Mislim, da bo v 4 vijakov za konfiguracijo, imamo pa standardne Beta spredaj vozlišč in po meri delovnih mest na zadnji. Če je temu tako, je običaj, zadnje pesto enako spec kot sprednji?

Mislim, da nekateri Delta deli, ki se uporabljajo v 5 vijakov konverzije, vendar ne vem, katero. Ali so te samo Delta vozlišč, ki je prilagojeno beta prevozniki in so enako spredaj in zadaj?

Poleg tega pa samo želijo, da vemo, je glavni razlog, da sem sprašuje se, da sem iskal zavora, rotor klobuki. Ti so malo težko, da bi našli v ZDA v 4 ali 5 x 98 mm. Medtem ko Jeff D. pripravil zelo lepo komplet načrti po meri za tiste, ki meri klobuki so nekoliko dražje in se mi zdi, da če so Beta ali Delta elemente, nekdo, nekje, verjetno naredi klobuk, ki ustreza pravilno. Tarox naredi razdelilniki za Beta in Delta, vendar nisem prepričan, če bi bilo delo.

Vnaprej hvala za vaš prispevek.

John B.

Nazadnje uredil JohnB_SPY8808053; avgust 10th, 2002 ob 07:36 PM.
    Avgust 10th, 2002, 10:17 PM
    chris.richard
    Registriran Uporabnik
    Pridružite Datum: Maj 2002
    Delovnih mest: 5,485
    Bojim se, da boste morali prevesti "zavora, rotor klobuki" za nas Britanci! Zavora, rotor razumem kot zavore disk, ampak "klobuk"? Dobil me je kolega!

Standardno zadaj HF2000 razdelilnika nastavitev je standard Beta prednje pesto/ležaja/CV skupno/driveshaft, in zanje 4 stud. 5 stud pretvorba uporablja Delta središče, ki uporablja skupna Beta/Delta nosijo set (čeprav Betanut vprašljiva, če so enake). Če uporabljate originalno Beta zunanji CV skupno, boste morali pralni si nekaj notranji koncu splines na Delta hub, kot Beta AR je več navaden oddelek in krajši splined oddelek. Če uporabljate Integrale zunanji cv, vam ni treba, da to stori. Vendar ni vse tako preprosto.... Starejši Hawk hub prevozniki uporabo Beta castelated matica način za ohranitev ležaji na notranji konca, in če imaš eno od teh, boste morali uporabiti CV skupno od 8-ventil integrale brez ABS (Glej Mat-brez DDV je zadnje objave - to je tisto, kar sem naročil iz evangelija po Janezu Whalley Ltd, upam, da bomo fit). Če imate eno od novejših hub prevozniki z varovalni obroček ohranitev ležaji, lahko uporabite pozneje Integrale CV skupno (čeprav ? mora biti brez ABS). Ali lahko prečenje vara je castlated matica v mesto in nato pralni groove za uporabo varovalni obroček ( tako pravi Gerry), tako da lahko uporabljate novejši Integrale CV skupnega. Kot sledi, Delta vozlišč, ki so za kolesne vijake in jih bo treba klinov vstavi sami.

Sprednji 5-stud vozlišč, ki so spadale za Hawk, ki neposredno nadomesti Fiat 4-vijak vozlišč, ki se uporabljajo na standardno nastavitev. Napajajo se z žeblji, ki je vstavljena.

To je situacija, kot sem razumel, in če sem dobil nekaj narobe, bi lahko nekdo prosim, reci, da tako, preden sem preveč daleč navzdol slepi ulici! z moje nastavitve!

Nazadnje uredil chris.richard; avgust 10th, 2002 at 10:20 PM.
    Avgust 10th, 2002, 10:42 PM
    JohnB_SPY8808053
    Registriran Uporabnik
    Pridružite Datum: April 2002
    Se opravičujem za zmedo. Za rotor klobuk, mislim skledo oblikovan zlitine, center, oddelek, ki se pritrdi na pesto in v katero ločeni zavora, rotor ali disk, ki je potem priložena. Sedaj pa me zanima - kaj pravite tem delu v veliki BRITANIJI?

Mislim, da razumem, o zadaj zvezdišča, zdaj pa imam eno vprašanje o sprednji strani. Ko pravite, da je prvotni 4 vijakov spredaj vozlišč, ki so Fiat delov, kateri model(s), da so iz?

Še enkrat hvala,

John B.
    11. avgust, 2002, 09:10 AM
    rutthenut
    Registriran Uporabnik
    Delovnih mest: 2,214
    Citiram:
    Prvotno objavil JohnB_SPY8808053
    Se opravičujem za zmedo. Za rotor klobuk, mislim skledo oblikovan zlitine, center, oddelek, ki se pritrdi na pesto in v katero ločeni zavora, rotor ali disk, ki je potem priložena. Sedaj pa me zanima - kaj pravite tem delu v veliki BRITANIJI?
    Ta del je na splošno opisujemo kot je disk 'vgradni zvonec", ki ne imeti "cilinder" oddelek, tako rotor klobuk zvoke pošteno dovolj!

Nekaj na opazili na CAE Corse dirkalni avto, pred nekaj leti, je bila, da namesto po meri zlitin gradnjo za ta del, standard, železo/jeklo disk je bil uporabljen kot osnova za disk vgradni zvonec. Večina zunanji del plošče je bila strojno stran, tako majhen oddelek, da tako tudi ostane, da vented disc je lahko nameščen na tem področju, po vrtanje primerna krepko luknje. Predvidevam, da je to bilo narejeno na trdna vrsta diska v prvi kraj, ki ni ravno drago.

To ima prednost, da so pravilne mere, da začnete z, glede kolo-vijak pcd in prometno središče območja. Obstajajo lahko tudi slabost, če odmika ni, kaj si res želite, da položaj vented disc zunanji, vendar bi bilo na izbiro, montažo, ki je na notranji ali zunanji strani izvirnega diska.

Lastnik/architecture/racer in sedaj le občasno voznik je HF3000.

Redna co-driver za O'Crikey v BMW 325, ki tekmujejo v RWD Izziv na številnih nacionalnih btrda dogodkov.
    11. avgust, 2002, 10:00 AM
    Chris Jarvis
    Države
    Pridružite Datum: Junij 2002
    John B.

Sprednji vozlišč, ki so FIAT 132 tipa, in nekateri starejši modeli Fiat, vendar se ne morem spomniti katere.
    11. avgust, 2002, 06:33 PM
    JohnB_SPY8808053
    Registriran Uporabnik
    Hvala za info in idej!

Tako daleč se sliši kot najboljši rotorja rešitve so:

1. Pralni navzdol standard, trdna diske uporabite kot klobuk/bell za Wilwood rotorjev.

2. So po meri klobuki/zvonovi, narejen za uporabo s Wilwood rotorjev.

3. Kupite komplet Tarox rotorjev.

Kot je za čeljusti, izbira se zdi, da se:

1. Izdela po meri nametitev za Wilwood čeljusti.

2. Nakup Tarox vgradnjo v vozilo, ki prihaja z kaliper vgradnjo oklepaj.

Trdno klobuk/bell je poceni, da začnete z, vendar kaj stane, da so ga strojno? Ugibam, da bi bilo manj kot imajo po meri, je naredil, ker ne bi bilo VELIKO manj dela so vključeni. Po meri klobuki na splošno stala okoli 150-200 USD vsak. Večina novih klobuki/zvonovi so zlitine, čeprav zato po meri mora biti lažja. V wilwood diski so zelo dobri in samo stala približno 50 USD vsak. Tarox naredi zlitine klobuki/zvonovi, da bo delo off police, ampak kolikor vem, so le gori Tarox diskov. Da morda ni slaba stvar, čeprav - so dobili odlične ocene.

V Wilwood 4 lonec čeljusti lahko imeli za 110 USD ea. in če boste želeli bolj spredaj, 6 pot so le 330 USD. V Tarox čeljusti spet dela off polici, vendar so VELIKO dražji. Potem spet, oni so italijanske in se štejejo med najboljše lahko kupite.

Vsa mnenja, ki so tam?

John B.
    Avgust 12th, 2002, 02:28 AM
    Jeff Davison
    Registriran Uporabnik
    John.....

btdt.......

Sem kovinskih moje čeljusti vgradnjo spredaj in zadaj za moje Outlaw čeljusti (obrazec dejavnik kot Wilwood). Imel sem tudi Coleman Dirke fab me up (za moje očala) kape (zvonovi), da se prilegajo rotorjev, da sem se odločil (11.75" dia. 1.25" debel frontah & 11.75" dia. .81" debel redi - vsi izpuščeni). Sem objavil nekaj časa nazaj in celo levo risbe in slike na "stare" Yahoo Skupine mestu. Tudi jaz izdelane nosilce za Wilwood mehanske spot čeljusti za uporabo kot parkirne zavore.

Tukaj je nekaj pics:

http://groups.yahoo.com/group/strato...Rear%20struts/

in:

http://photos.groups.yahoo.com/group...c=gr%26.view=t

Če potrebujete več pics in ali risbe, samo da je
    kričati.

Jeff Davison

Nazadnje uredil Jeff Davison; 12. avgust, 2002 ob 03:06 AM.
    Avgust 12th, 2002, 05:42 AM
    JohnB_SPY8808053
    Registriran Uporabnik
    Jeff,

Svojo rešitev, izgleda super - jaz samo želim, da poskrbite, da sem se šteje vse možnosti.

John B.
    Avgust 12th, 2002, 12:28 PM
    Stratos
    Moderator in Webmaster
    Delovnih mest: 2,296
    Janez,

Integrale diski so 284mm (Pribl 11.25") in so izpuščeni in so neposredno primerni za spredaj in zadaj - ni potrebe, da pralni koli klobuki.

Če uporabljate te, samo izmišljotina boste potrebovali je kljunasto merilo pritrdilne sponke.

Stratos RAC 2008 Slik

Lancia Stratos Replika za prodajo
    Avgust 12th, 2002, 09:16 PM
    chris.richard
    Registriran Uporabnik
    zavorne kolute

John Rutter komentiranje je bil v prejšnjem nit, ki se je zadnje zavore ne več dela, kot sprednji.Delam Alfa 164 zavore konverzija s 5 stud hub preusmeritev, če bi se mi je videti, da je dal odvajati diskov na zadnji in trdno na sprednji strani? To bi pomenilo, redoing je kljunasto merilo, okovja in bi morali ločeno ročno zavoro čeljusti. Bi bilo vredno?

Vse misli tam?
    Avgust 12th, 2002, 10:14 PM
    mogul_x
    Registriran Uporabnik
    Objav: 745
    Chris,

Sem bil na tem, da pravijo, da je menjava spredaj zavore zadaj sliši kot več težav kot je vredno, vendar ste že opredeljene najhujše je, in to res ni videti vse tako slabo.

Mislim, da je edina stvar, ki sem res lahko rečem, je, da nikoli nisem videl to storil na tak način. Vsak mid-motorjem avtomobila, ki sem jih kdaj imela kolesa off je imel večje zavore spredaj. Seveda, moja izkušnja je omejen le na nekaj študentov-zgrajen formula avtomobilov, Pontiac Fieros in moj MR2, tako da sem lahko le niso prišli čez to še.

Mislim, da bi bilo treba storiti, da se način za zagotovitev, da zadnja kolesa nikoli ne bo zaprl pred frontah. Understeer je malo varnejši od oversteer, I guess.
    Hawk HF3000 #0111040
    Avgust 12th, 2002, 10:48 PM
    Stratos
    Moderator in Webmaster
    Zadnje zavore ne veliko dela, vendar sprednji tudi ne veliko.

Mislim, da če bi bila gradnja ceste Stratos jaz bi prileganje 284mm izpuščeni vseh področjih s 4-pot čeljusti, in 284mm zadaj z nekaj podobnega 164 ali Integrale en lonec kljunasto merilo (oba isti čeljusti) na zadnje, da bi dobili mehansko ročno zavoro.

Če sem bil izgradnjo konkurence avto, jaz bi dal tako velika, na sprednji strani, kot je mogoče, z kot velika kljunasto merilo, kot je mogoče, niti 4-pot ali morda celo 6-pot, in na zadnje sem dal 284mm prezračevanjem s 4-pot in imajo hidravlično ročno zavoro, ali fit dodatno eno pot kaliper za mehansko ročno zavoro.

IN v obeh primerih, jaz ne delujejo servo.

Samo moje mnenje, čeprav - ljudje morda mislijo drugače.

Stratos RAC 2008 Slik

Avgust 13th, 2002, 09:39 AM
    rutthenut
    Registriran Uporabnik
    Re: zavorni diski

Citiram:
    Prvotno objavil chris.richard
    John Rutter komentiranje je bil v prejšnjem nit, ki se je zadnje zavore ne več dela, kot sprednji.Delam Alfa 164 zavore konverzija s 5 stud hub preusmeritev, če bi se mi je videti, da je dal odvajati diskov na zadnji in trdno na sprednji strani?
    Čeprav redi ne *se zdi,* da več delajo, jaz bi vsekakor ne priporočamo, kapljanje iz odvajati na trdne diski spredaj.

Razlog za odvajati diski ni, da se vam bo ustavil hitreje ali zavore težje (ne), ampak, da so kul, boljši in zato omogočajo, da še naprej zaviranje na najvišji ravni.

Trdna zgoščenke se ne ohladi dovolj, ko je pod ponovi težka uporabo (tj. v track/uporabo konkurence). To vodi do blazine dobili preveč vroče in zavorne zbledi postaja možnost.

Če vaše zadnje zavore, zbledi ali ne, zaklepanje up front, ki bi povzročila, da greš v bistvu naravnost. Če vaše sprednje zavore ne uspe, se redi nimajo niti za zaklepanje do uvesti resno nestabilnosti in zelo veliko možnosti za spin pod zaviranje. Zato spredaj zavore mora vedno biti enak ali boljši od redi.

Razlika v delovne obremenitve med sprednje in zadnje zavore, bodo povezane povečane statične mase na zadnjem delu avtomobila, tako da se lahko *dovoli* nekoliko večje zavore nameščena zadaj. To ne pomeni, da je *potrebe* večje zavore nameščena na ta način.

Veliko tega je teorija, ki temelji, vendar pa obstaja nekaj dokončno praktična vprašanja, ki da misliti - predenje izklop pri zaviranju, če spredaj zavore, ali postane manj učinkovito kot redi je zelo realna možnost.

Redna co-driver za O'Crikey v BMW 325, ki tekmujejo v RWD Izziv na številnih nacionalnih btrda dogodkov.
    Avgust 13th, 2002, 12:33 PM
    chris.richard
    Registriran Uporabnik
    Hvala za še en koristen prispevek, Janez. Vsaj, ki poenostavlja to - jaz bom samo dal spredaj na sprednji strani in nazaj na hrbet!
    Avgust 13th, 2002, 08:05 PM
    JohnB_SPY8808053
    Registriran Uporabnik
    Tukaj so trije možni zavorni rešitve, ki temeljijo na tisto, kar sem se jih naučili doslej. Jaz sem samo razmišljal na glas, na tej točki - kdo ima mnenje?

John B.

Rešitev 1
    2x Wilwood 6 lonec čeljusti (spredaj) za $331 ea. = $662
    2x Wilwood 4 lonec čeljusti (zadaj) za $109 ea. = $218
    4x Wilwood Odvajati Rotorji (disk) za $56 ea. = $224
    4x po Meri Rotorja Klobuki/Zvonovi za $155 ea. = $620

Rešitev 2
    4x Wilwood 6 lonec čeljusti (spredaj & zadaj) za $331 ea. = $1324

Rešitev 3
    4x Tarox 6 lonec čeljusti (spredaj & zadaj) za $360 ea. = $1440
    4x Tarox Odvajati Rotorji (disk & klobuk/bell) za $335 na os. = $670

Razlog za ne razmišlja Tarox 6/4 lonec nastavitev je, da Tarox 4 lonec čeljusti so dejansko dražji od 6 lonec becuse so tako nizki glasnosti element.

Vse tri rešitve bi tudi zahteva:
    4x po Meri Pritrdilne sponke za okoli $50 ea. = $200
    4x Jekla Pleteni Flex-Linije za okoli $30 ea. = $120

Skupni stroški rešitev 1 $2044.
    Skupni stroški rešitev 2 $2168.
    Skupni stroški rešitev 3 $2430.

Prosimo upoštevajte, da to ne vključujejo vse vrste davkov/DDV ali stroškov dostave.

Janez,

www.raldes.co.uk

Integrale Diski so od £69 navzgor

Jaz bi si mislil, da je 284mm Integrale zgoščenke z Wilwood Superlite IIa 4-pot čeljusti vse krog bi bilo odlično namestitev za ceste ali uporabo konkurence. To je skoraj vse, kar imam na mojem avtu.

Je to za ceste ali za konkurenco?

Za uporabo cest, jaz bi naredil zgoraj, kot bi bilo več kot primerno.

Za uporabo konkurence, zgoraj bi tudi bilo sprejemljivo, AMPAK, za končni uspešnosti, gre za tako velika, kot si lahko fit pod kolesi, in si lahko privošči!!!

Samo moje mnenje.

Stratos RAC 2008 Slik

Avgust 13th, 2002, 09:12 PM
    chris.richard
    Registriran Uporabnik
    3 možnosti

Janez,
    Ne omenja parkirna zavora, - ali bi stroškov biti enako za vsako nastavitev?
    Avgust 13th, 2002, 09:43 PM
    mogul_x
    Registriran Uporabnik
    Objav: 745
    Kul povezavo!

David,

Hvala za raldes povezavo. Vzel sem hiter pogled na to, in videl, da so križ vrtati in odvajati diski za Alfa 164. Zdaj vem, kam iti, če želim iti korak stran od parka enote bom namestitev na moj avto.

In jaz bom zamenjava parka enot, sčasoma, iz obrabe, če nič drugega.
    Hawk HF3000 #0111040
    Avgust 13th, 2002, 09:46 PM
    Jeff Davison
    Registriran Uporabnik
    Ne more imeti preveč zavore, ravnanje ali H. P.
    Moja filozofija je delo na zavore in ravnanje prvi. Eno od "solutions" bi bilo v redu, vendar ne pozabite, da ravnovesje vaš "skupaj" proračun drugače lahko pride do kratkega v eno od 3.

Menijo tudi, teža komponent in posledice, ki jih bomo imeli na ravnanje - unsprung mase ..... Če $$ ni predmet, imam dober vir za Keramične prevlečeni s Titanom rotorji (tehtajo le 3 kg vsak (brez klobuk), VENDAR stroški $700 na vogalu. Če imate še vedno več $$ v svoj proračun, tam je vedno Brembo virov Porsche GT3 kompozitni rotorji (vendar jih verjetno ne bi bila primerna v 15" kolo).

Jeff Davison
    Avgust 13th, 2002, 11:02 PM
    Stratos
    Moderator in Webmaster
    Citiram:
    Prvotno objavil Jeff Davison
    Ne more imeti preveč zavore, ravnanje ali H. P.
    Moja filozofija je delo na zavore in ravnanje prvi.
    Se strinjam v celoti.

Citiram:
    Če imate še vedno več $$ v svoj proračun, tam je vedno Brembo virov Porsche GT3 kompozitni rotorji (vendar jih verjetno ne bi bila primerna v 15" kolo).
    Moj frontah so 310 mm, z zelo nizko profil čeljusti iz Hi-Spec Inženiring, in jaz bi si mislil, da je to največja bi lahko prilegajo pod 15" kolesa.

Moj redi so 284mm Integrale uporaba Wilwood Superlite IIa.

Stratos RAC 2008 Slik

Avgust 14th, 2002, 02:28 AM
    JohnB_SPY8808053
    Registriran Uporabnik
    Hvala za vse povratne informacije.

Aplikacija je predvsem Asfaltni Rally in nekaj AutoCross (verjamem, to so t. i. Auto-Testi v združenem KRALJESTVU).

Parkirna zavora bo hidravlično - To je že nameščen kmalu skupaj z novim pedal polje, tako da nisem zares menijo, da je del zavorne nadgradnjo, ki se ne zgodi v nekaj mesecih še.

I don't have the weights for any of the Tarox bits but I'm guessing that the Wilwood 6/4 setup would be the lightest. That said, every review of the Tarox parts I've read has been VERY good... and for some strange reason, I really like the idea of having Italian brakes.

Ali vidva mislim, da 6 lonec čeljusti bi bil enostaven za uporabo za zadaj z širše pnevmatike na makadamu?

John B.
    Avgust 14th, 2002, 08:29 AM
    rutthenut
    Registriran Uporabnik
    O tem, kako se možnost uporabe štiri-lonci na sprednji preveč, dvomim, da bi vsak pravi razlika, ki zaviranjem učinkovitosti ali ustavljanje moči?

Rešitev 0
    2x Wilwood 4 lonec čeljusti (spredaj) za $109 ea. = $218
    2x Wilwood 4 lonec čeljusti (zadaj) za $109 ea. = $218

Skupni stroški rešitev 0 $1600 (če je moja matematika je desno)
    Skupni stroški rešitev 1 $2044.
    Skupni stroški rešitev 2 $2168.
    Skupni stroški rešitev 3 $2430.

Hawk možnost - Wilwood čeljusti, diski, zlitine zvonovi, pritrdilne sponke itd. Cena ? plus dostava + davek.

Druga možnost bi bila uporaba Integrale sprednji diski vse krog (štiri stud in pet stud različice so na voljo), kot teh, ki so razumnem velikost vented disc in bi delo iz cenejši (v Evropi, vsaj) kot Wilwood ali drugih rotorjev in po meri klobuki/zvonovi, vendar še vedno zahteva pritrdilne sponke in vaša izbira čeljusti.

Mislim, da je vse odvisno od tega, koliko ste pripravljeni plačati, kaj je zlahka na voljo (blazine preveč, ki niso na vašem seznamu ceno) in kaj raven zavorne zmogljivosti, ki jih iščete.

Avgust 14th, 2002, 11:40 AM
    Matt Brez DDV
    Registriran Uporabnik
    Zdaj sem radoveden o zavorni setup možnosti, moja osnovna ideja je z rudnik je dokaj preprost (malo všeč mi je!)

Razmišljal sem o vgradnjo Brembo 4 lonci in Odvajati diski spredaj, ti so sprejeti fron je Integrale Razvoj 2. Integrale Evo 2 zadaj diski (Solid) z zadnjo zavoro, da en lonec čeljusti iz Beta/164/Integrale, vendar z dofrankirana blazine.

Avto bo uporabljen predvsem kot cestni avto - morda čudno Hillclimb ali sprint.

Moja edina skrb je, da z veliko večjo zavorno moč v sprednji strani bo nazaj, da poskusite in prehiteti spredaj pod težkimi zavorni?

(Nimajo vozijo eno ali še celo jahal v enem jaz sem malo v temi, kot na značilnostim pod takimi pogoji)
    Avgust 14th, 2002, 12:30 PM
    Stratos
    Moderator in Webmaster
    Matt,

Namestitev, vam predlagamo, naj bo vse v redu. To je zelo podoben setup Gary Lomas uporablja na svojem avtomobilu.

Stratos RAC 2008 Slik

Avgust 14th, 2002, 01:34 PM
    Andrew Način
    Registriran Uporabnik
    Vse to govori zavore nastavite sem mislil, da bi bilo vredno omeniti, teža prenos. Povedano preprosto: ko avto zavore učinkovito kotu uteži povečanje na sprednji strani in zmanjšanje na hrbtu. To pomeni oprijem ravni poveča na sprednji strani in zmanjša na hrbtu, tako največja sila uporablja spredaj zavore pred koles ključavnice gor, je veliko večja (običajno 75% neto zavorne sile). Samo poglej na zavoro, ustanovljen na športni motocikel, dveh velikih sprednji diski (~Ø320mm) in eno majhno zadaj disk (~Ø180mm). Zdaj samo zamenjati vprašanje, Stratos je zanimivo razporeditev teže, je veliko težji zadaj kot spredaj in zato je treba za zavorne moči, da se sprednji konec pristranski se zmanjša.

Samo mislil, da sem vrgel, ki v!

Kakorkoli že, teorija je ena stvar, ampak ne moreš premagati pravo doživetje.

Andreja.
    Avgust 14th, 2002, 02:31 PM
    Matt Brez DDV
    Registriran Uporabnik
    Namestitev, vam predlagamo, naj bo vse v redu. To je zelo podoben setup Gary Lomas uporablja na svojem avtomobilu.

Hvala David, ste res, da malo skrbi rudnika
    Avgust 14th, 2002, 06:55 PM
    JohnB_SPY8808053
    Registriran Uporabnik
    V zvezi z idejo o uporabi Delta diskov. Ali ste mislili, da pomeni, da sem lahko uporabite 4 vijakov Delta diske Beta/132 132 vozlišč? To bi bilo zelo priročno, vendar bi rad, da poskrbite, da je vse prilegajo, skupaj pravilno - še posebej glede na velikost luknjo, kjer je središče štrli skozi klobuk/zvonec.

John R - si rekel, da v vaše mnenje, 4 lonec čeljusti so dovolj za sprednji strani? Imate verjetno najbolj asfaltni izkušnje vseh nas, ampak koga drugega, je dobrodošel, da bi vrgel svoje mnenje ven. Če 4 lonec čeljusti bo naredil, se shrani približno 2 kg na kolo v unsprung težo nad 6 lonec različice.

Še enkrat hvala,

John B.

PS - sem omenjeno, v zadnjem času, kako zelo cenim ta forum in vso vašo pomoč?
    Avgust 14th, 2002, 10:59 PM
    Stratos
    Moderator in Webmaster
    Citiram:
    V zvezi z idejo o uporabi Delta diskov. Ali ste mislili, da pomeni, da sem lahko uporabite 4 vijakov Delta diske Beta/132 132 vozlišč? To bi bilo zelo priročno, vendar bi rad, da poskrbite, da je vse prilegajo, skupaj pravilno - še posebej glede na velikost luknjo, kjer je središče štrli skozi klobuk/zvonec.
    Da, Delta Integrale 284mm zgoščenke bo ustrezal Beta/132 vozlišč. Sem bil z uporabo te na mojem frontah lani, potem sem zamenjala jih zadaj za to leto, ko sem nadgradil frontah do 310 mm diski.

Bolj pomembno kot 4-pot ali 6-pot konfiguracija je dejansko pad področju.

Če pad območjih na 4-pot in 6-pot, so enaki, le resnične koristi 6-pot bi dal, je, da pad obrabe bi bilo celo bolj. 4-pot bo dal več koničastimi nositi kot 6-pot.

Stratos RAC 2008 Slik

August 15th, 2002, 12:08 AM
    Jeff Davison
    Registriran Uporabnik
    David,

Nekateri Wilwoods in drugih čeljusti, ki se lahko predložijo s differntial velika obdelanimi izvrtinami/ bati, da aleviate pad gibljivost.

Pad gibljivost je veliko bolj izrazit v frontah, tako da je, če čeljusti z različno obdelanimi izvrtinami so najbolj verjetno, da se uporablja. V redi, res ne koristi.

Quad Brembo čeljusti, da sem fit, da je pred mojimi Scorpion/Montecarlo uporablja differntial obdelanimi izvrtinami kot tudi Outlaw čeljusti bom s pomočjo za moje Strat.

I. M. H. O. 6 lonci je tako enostaven za uporabo, če 4 lonci w/ differntial obdelanimi izvrtinami se uporabljajo (razen če Janez namerava storiti nekaj res high speed circuit ali ovalne delo z svojo vožnjo).

Tudi stroški, ki niso bistveno drugačne od 4 lonec čeljusti z differntial izvrtino velikosti in enake velikosti izvrtine. IN, jaz bi se govori, da je proizvajalec tudi, da bi dobili svoje recomendations, kot jih lahko proizvede veliko različnih premerov, odvisno od aplikacije. Jaz se zgodi, da živijo 15 minut od proizvajalca Outlaw torej, to je preprost telefonski klic za mene. Janez, če greš Outlaw, jih pokličete in prosite za Račun Swiderski, je zelo up na svoji porduct in uporabo izdelka.

Jeff
    August 15th, 2002, 12:19 AM
    Stratos
    Moderator in Webmaster
    Citiram:
    David,

Nekateri Wilwoods in drugih čeljusti, ki se lahko predložijo s differntial velika obdelanimi izvrtinami/ bati, da aleviate pad gibljivost.
    Jeff,

Sem kupila svoj Superlite IIa čeljusti decembra 1999, in so imeli 2 1.75" bati. V času Superlites niso na voljo z različno obdelanimi izvrtinami, ali če so bili nisem razumel takrat!!!

Sem zdaj uporabe teh na zadnji moj avto. Ko sem v zadnjem tipke spremeniti v avtomobilu, le nekaj tednov nazaj, je bilo zelo izrazito pad zožitvijo na blazine.

S Stratos se zelo kratko medosno razdaljo avtomobila in zadaj tem sorazmerno več zaviranje, in zelo zadaj masa pristranski avto... ki bi lahko pojasnili, stopnja gibljivost zadnje goleni... le ideja. Morda Strotos bi lahko imeli koristi od različno obdelanimi izvrtinami v zadnji.

Jeff Davison
    August 15th, 2002, 03:52 AM
    JohnB_SPY8808053
    Registriran Uporabnik
    Očitno Wilwood naredi čeljusti, tako z in brez različno izvrtino. V nekaterih primerih eno kljunasto merilo model je na voljo v obe smeri. Gredice Dynalite kaliper sem iskal na nima različno izvrtino, ampak stane približno pol in tehta približno 1,5 kg. manj kot najlažji kljunasto merilo, da ne.

John B.
    August 15th, 2002, 04:34 AM
    Jeff Davison
    Registriran Uporabnik
    Janez,

Preverite 3000 / 4000 series iz Outlaw.
    Kakovost je izjemna in izbor je dober, kolikor velikosti. Cena je približno $200 ali tako na vogalu. Prav tako menim, da Brembo je Evropski "Sport" črto, ki je oem bi jih Outlaw.

http://www.outlawdiscbrakes.com/3000_4000.html

Jeff Davison
    August 15th, 2002, 08:52 AM
    rutthenut
    Registriran Uporabnik
    Moji pogledi na 4-pot v primerjavi s 6-pot se zdi, enako kot David je - jaz ne mislim, da nujno poveča zavorno moč in lahko razumemo kot dodaten strošek. I bo sprejeti, da so bolje čeljusti, vendar še nisem videl svoje potrebe. Poleg stroškov, tam je tudi teže kazni, ki ste izrazili, in drug sklop tesnila v sistemu, čeprav ne verjamem, da je razlog, da se jim izogniti, ali pa želel priporočamo eno pot enot.

Znova. Integrale štiri-stud diski, ja pa ne prilegajo, kot je navedeno David (in jih uporabljajo, David, sam in Gary Lomas v različnih sestavah).

Hura,

August 15th, 2002, 09:10 AM
    Stratos
    Moderator in Webmaster
    Citiram:
    Očitno Wilwood naredi čeljusti, tako z in brez različno izvrtino. V nekaterih primerih eno kljunasto merilo model je na voljo v obe smeri. Gredice Dynalite kaliper sem iskal na nima različno izvrtino, ampak stane približno pol in tehta približno 1,5 kg. manj kot najlažji kljunasto merilo, da ne.

John B.
    V Superlite nudi 10% povečanje v pad območje, v primerjavi z Dynalite.

Sem že slišala od nekaterih ljudi, ki Dynalite je nagnjena k flex, ki vodi do pad-knock off, ampak kot še nikoli nisem jih uporabljajo, ne vem, kako res je, to je.

Teh dveh razlogov je bilo, zakaj sem se odločil, da bi dobili Superlites namesto Dynalites.

Stratos RAC 2008 Slik

November 19th, 2005, 09:03 PM
    Sptwoman
    Registriran Uporabnik
    Pridružite Datum: Junij 2005
    Delovnih mest: 1,440
    Hawk 5 stud možnosti

Pozdravljeni Vsi,

Sem prebral dovolj informacij o 4 do 5 stud konverzije in zavora množica ups, da bi do preden sem celo začel
    Lahko kdo humor mi, prosim?
    Graditi knjiga članice Beta pesto spredaj in kovinskih dostavljen na zadaj za HF2000.
    Jaz grem dol 164 V6 24V pot s Hawk, dobavljenih 5 stud hub možnost.
    1. Ali to 5 stud pretvorbo narediti stran s potrebo, da se vir beta prednje pesto? Ne želite zamenjati zadnji?
    2. Bo izvirno 164 diskov / čeljusti fit neposredne in se jih je človek dovolj?
    3. Ki vplivajo so potrebni?
    4. Bo izvirno beta pogonske gredi fit naravnost dol v tej config ali moram zamenjati CV je?
    5. Ali je mogoče in ceneje ne da kupiti Hawk 5 stud konverzije, ampak s Lancia Integrale 5 stud vozlišč vse krog? Če je tako, kaj diskov, čeljusti, ležaji itd ustanoviti bi bilo potrebno?

Se opravičujem, če sem podvajanja,

Allen.
    November 19th, 2005, 09:08 PM
    Sptwoman
    Registriran Uporabnik
    Pridružite Datum: Junij 2005
    Delovnih mest: 1,440
    Tudi ročno zavoro

Tudi uporabljam standardne Beta ročno zavoro nastavite in ne prilegajo omto 164 kljunasto merilo?

Allen...
    November 19th, 2005, 09:36 PM
    chris.richard
    Registriran Uporabnik
    1) Hawk ' s 5stud komplet vsebuje po meri narejene zlitine sprednje pesto. Dobro, 2 dejansko!

2)Hawk oskrbo kaliper nosilci za uporabo Alfa 164 čeljusti. Roger(001) Donnan dirke s temi čeljusti in nima nobenih težav, tudi na Spa.

3) Spredaj je Fiat, enako kot za Beta, ki temelji kit, zadaj so delta integrale ležaji

4) Uporabljajte pristne Beta notranje CV in driveshaft, integrale evo zunanji cv, brez ABS obroč. Sem objavil številke delov, drugi dan za Atmosferi.

5) jaz ne mislim tako - v stub os ne bi ustrezal, sem prepričan, in Integrale bil 4WD, zato je hubswill biti zasnovan tako, da sprejme driveshafts.
    November 19th, 2005, 09:37 PM
    chris.richard
    Registriran Uporabnik
    Citiram:
    Prvotno Objavil Sptwoman
    Tudi uporabljam standardne Beta ročno zavoro nastavite in ne prilegajo omto 164 kljunasto merilo?

Allen...
    Da se to ne prilegajo. Imam težave, da ga je ustanovil, vendar pa so drugi storili in ga najdete zadovoljivo.
    November 20th, 2005, 08:57 AM
    pimms
    Registriran Uporabnik
    Pridružite Datum: Marec 2005
    Delovnih mest: 1,232
    [quote=chris.richard]
    4) Uporabljajte pristne Beta notranje CV in driveshaft, integrale evo zunanji cv, brez ABS obroč. Sem objavil številke delov, drugi dan za Atmosferi.

Hi,Chris,

Pravkar sem kupil nekaj Beta pogonske gredi ( glej priloženo sliko ), so z več splines, so tiste, ki tudi v redu, da uporabite

Sem pritrjeni tudi nekaj pics od petih stud kit iz Hawk ( spredaj zlitine središč, zadaj zvezdišča z žeblji in sprednji čeljusti nosilci in zadnje strani calliper distančniki, da se prilega Alfa 164 callipers )

Lep pozdrav
    Priložene Slike

Luctor et Emergo
    November 20th, 2005, 09:50 AM
    chris.richard
    Registriran Uporabnik
    Sem ne zavedajo, kdo uporabo Beta zunanji CVs s 5-stud speech, pa bi jaz lahko wong. Naredite splines fit? Če vaše hub prevoznik ima blokirnega obroča, da se ohrani smer, prstan in/ali CV morda morali biti obdelane tako, da ne bo slabo seboj.
    November 24th, 2005, 04:24 PM
    pimms
    Registriran Uporabnik
    [quote=chris.richard]3) Spredaj je Fiat, enako kot za Beta, ki temelji kit, zadaj so delta integrale ležaji

Pozdravljeni vsi,
    Jaz grem za nekaj kolesni ležaji za Hawk zadnje pesto prevoznik ( varovalni obroček vrste prevoznikov ) ta vikend, ali je kakšna razlika, če uporabim spredaj Delta kolesnih ležajev ali zadaj Delta kolesni ležaji ( morda so enake, ker je 4 WD? )
    Moram ležaji iz določenega leto izdelave Delte Integraleali so vsi isti?

Lep pozdrav,

Luctor et Emergo
    November 24th, 2005, 06:26 PM
    chris.richard
    Registriran Uporabnik
    del ni 5890988 Hub nosijo delta Evo
    November 24th, 2005, 07:12 PM
    pimms
    Registriran Uporabnik
    Hvala, Chris

Luctor et Emergo
    November 28, 2005, 06:34 PM
    pimms
    Registriran Uporabnik
    Citiram:
    Prvotno Objavil chris.richard
    Sem ne zavedajo, kdo uporabo Beta zunanji CVs s 5-stud speech, pa bi jaz lahko wong. Naredite splines fit? Če vaše hub prevoznik ima blokirnega obroča, da se ohrani smer, prstan in/ali CV morda morali biti obdelane tako, da ne bo slabo seboj.
    Da splines fit.
    Priložene Slike

Pim

Veseli me, ko vidim, da je.

Medtem ko smo na predmet; pravkar sem kupil dve od teh pogon prirobnice iz Pohodniki (čeprav enako ceno, kot je bila kotirajo John Whalley) za £58.16 in to je, vključno z ddv., torej nič za dodati.

To je popolnoma enak del, ki se uporablja na vozi koncu Alfa 147. Ne, da ne vedo, oni so tudi Alfa del boste dobili, jih cenejša.

Del št. 82466910

Nazadnje uredil Chris J; 15. April, 2010 ob 02:17 PM.
    November 29, 2005, 10:57 AM
    Chris J
    Registriran Uporabnik
    Pridružite Datum: Sep 2003
    Delovnih mest: 5,291
    Re: Del št. 82466910 pogon prirobnico.

To je enako delu na vseh štirih vogalih Evo Integrale.
    November 29, 2005, 11:01 AM
    Chris J
    Registriran Uporabnik
    Imam vprašanje v zvezi kolo/hub ležaji:

Če Evo integrale hub/prirobnico pogon je direktna zamenjava za Beta hub/pogon prirobnico, so'nt Delta in Beta ležaji istega dela?
    November 29, 2005, 04:12 PM
    pimms
    Registriran Uporabnik
    Citiram:
    Prvotno Objavil Chris J
    Imam vprašanje v zvezi kolo/hub ležaji:

Če Evo integrale hub/prirobnico pogon je direktna zamenjava za Beta hub/pogon prirobnico, so'nt Delta in Beta ležaji istega dela?
    Kot sem razumel iz Gerry je pošto , ležaji so enaki, le Beta uporablja blokirnega obroča, ki vijaki, medtem ko v Integrale ( in Hawk zadnje pesto prevoznik sem prejela ) uporablja varovalni obroček za zaklepanje obroč.

Luctor et Emergo
    November 30th, 2005, 09:28 AM
    Chris J
    Registriran Uporabnik
    Tako, je specifikacija Hawk pokonci spremenilo, za sprejem Delta ki nosijo naprave za zaklepanje?
    November 30th, 2005, 10:56 AM
    chris.richard
    Registriran Uporabnik
    Da, trenutno pa so profilirane za varovalni obroček, starejši, tisti z navojem za zaklepanje obroč
    November 30th, 2005, 11:39 AM
    Chris J
    Registriran Uporabnik
    Citiram:
    Prvotno Objavil chris.richard
    Da, trenutno pa so profilirane za varovalni obroček, starejši, tisti z navojem za zaklepanje obroč
    Chris

Ki ležaji bi potrebujem za starejše navojni pokonci, vendar z uporabo Delta Evo 5 stud pesto?

So naprave za zaklepanje del ležaja kit, ali ne glede na to, ali vprašate za Delta ali Beta ležaji, ker ste na koncu se je priložena popolnoma enake dele?
    November 30th, 2005, 06:40 PM
    chris.richard
    Registriran Uporabnik
    Dobil sem delta ležaji (Glej prejšnji post za del št.) Pritrdilni obroč je Beta del. Sem imel, da datoteke dol del mojega zaklepanje obroč coz fouled v CV.
    4. maj, 2009, 11:31 AM
    Chris J
    Registriran Uporabnik
    "Samo, da potrdite nekaj stvari, ki John H. Peter J. in Ken T. govorili samo po AGM na Stoneleigh:

Vse višje pogon Deltas, vključno z vsemi Integrales imajo enako kolo/hub ležaji kot poganja koncu Lancia Beta.

Dolgo splines na zunanji Delta CV sklepov ne prilegajo tako staro Beta pogon prirobnice/razdelilniki in Integrale Evo pogon prirobnice/vozlišč. Pravkar sem poskušal nekaj, in tam je fotografija, ki Pim dal na začetku tega niti.

Stara kratka dolga Beta CV sklepov ne bo fit Integrale Evo pogon prirobnice/vozlišč. Kot je bilo omenjeno, ki jih Scott na začetku to temo.
    Januar 31st, 2010, 09:16 PM
    Ocrikey
    Registriran Uporabnik
    Delovnih mest: 925
    Pravkar sem prebral skozi celotno nit in moja glava boli...
    Z Hawk 5 žrebec nastavitev, kaj je najboljši zunanji cv skupno, da se odločijo za.
    Prav tako je standard notranje cv Alfa 166 enote do dela.
    Končno nasveti za delo pravilno dolžino za driveshafts?

Drug način, da to je :-

Alfa 166 notranje cv z Integrale, zunaj abs, zunanji cv. Namestiti in nastaviti avto dol na svojih kolesih. Položaj zunanji cv do polovice vzdolž njenega gibanja in ukrep iz varovalni obroček za varovalni obroček. Sem jaz to pravilno?

Nazadnje uredil Ocrikey; januar 31st, 2010 ob 10:57 PM.
    1. februar, 2010, 08:03 AM
    Chris J
    Registriran Uporabnik
    Sem kupil od tega dobavitelja pred:
    Ne vedno, navedene

Skupaj z matico boot in maziva

Z nedavno Hawk pokončne vam ne bo treba spreminjati teh CVs.
    Jaz bi moral.
    1. februar, 2010, 08:26 AM
    Chris J
    Registriran Uporabnik
    Citiram:
    Prvotno Objavil Ocrikey
    Končno nasveti za delo pravilno dolžino za driveshafts?
    Če se vaš motor in okvir so v 164 stališče, da je uporaba naprave, ki je prišel z šasije:

LH shaft bo 352mm (ne distančnik)
    RH shaft bo 368mm (ne distančnik)

ali:

LH shaft na 352mm (ne distančnik)
    RH shaft na 352mm (z 16 mm 6 hole 94mm pcd distančnik)

Ne citiraj me o tem, čeprav!
    Zakaj ne bi up lutke, gred iz obeh koncih stare Beta in stari Alfa 3.0 gred. Prečenje varilna cev za topel fit več tako, in nato preverite, da za potopite/float skozi popolno prekinitev potovanja?

'Morda bilo najbolje, da bi ugotovili, kaj natančno dolžino teh novih gredi iz Gerry so, za sklic. Sem mislil, da bi 340 mm, vendar nekatere notranje CVs različne debeline. "Ne vem, kako debel tiste, ki na zeleno avtu?
    1. februar, 2010, 09:11 AM
    Ocrikey
    Registriran Uporabnik
    [quote=Chris J;50611]

Zakaj ne bi up lutke, gred iz obeh koncih stare Beta in stari Alfa 3.0 gred. Prečenje varilna cev za topel fit več tako, in nato preverite, da za potopite/float skozi popolno prekinitev potovanja?

QUOTE]

Hvala,Chris,

Bom offset motor levo, tako kot dolgo, kot sem dobil v kombinaciji dolžine, da bi tekmo, sem morala biti postavka v pravo smer. Mock up pogon je dobra ideja, bom kar potrebujete, da bi našli 2 stara Beta gredi....

Janez
    1. februar, 2010, 10:36 AM
    Chris J
    Registriran Uporabnik
    Citiram:
    Prvotno Objavil Ocrikey
    Mock up pogon je dobra ideja, bom kar potrebujete, da bi našli 2 stara Beta gredi....
    Janez
    "Samo ena stara Beta gredi in eno staro Alfa gred.
    Lahko bi samo prečenje vara njega, dokler ste prišli na zahtevano dolžino.
    Če ste tekoč, da ponujajo dve lutke gredi (če boš v dveh različnih dolžin za LH RH) za inženiring ljudi, da se uporabi kot referenca. Da ne bi bila slaba ideja res? Vsaj na ta način, da bi nobene možnosti za pridobivanje skupna dolžina, dolga velikost in varovalni obroček/c posnetek groove narobe na vsakem koncu? Morda jim CV na obeh koncih preveč?
    1. februar, 2010, 10:56 AM
    Ocrikey
    Registriran Uporabnik
    Yep, to je, če sem postavka, 2 različnih dolžin, lepo cene na cv in čeprav ne oem so magde v Italiji...
    Nazadnje uredil ProtoTipo; 17-07-2019 na 10:02.

Pridružite Datum
    Sep 2011
    Objav
    1,532
    Rep Moč
    23

Blimey, je bila, da je res, 17 leti!? In tukaj je, nam ni dan več. Ali pametnejši.

Dobro najti Chris J.

Kaj je Litton pedal razmerje? Najbolj poprodajnem pedal škatle zdi se, da se približno 6:1, Hawk ' s je slabega na tem.
    Nazadnje uredil ChrisCar6; 17-07-2019 na 11:20.

Podobne Teme

1. Kaj Zavore za uporabo
    Za manta356 v forumu Zavore
    Odgovore: 28
    Zadnji Post: 26-09-2018, 21:46
  2. 156 Zavore
    Za Martin Crikey v forumu Zavore
    Odgovore: 5
    Zadnji Post: 08-01-2015, 21:46
  3. Dofrankirana Zavore
    Za turbonutter v forumu Zavore
    Odgovore: 3