Puslapis 1 apie 2 12 PaskutinisLast
Rezultatai 1 į 10 apie 13

Siūlai: Bavarijos ratai iš 7 rugpjūčio 14 rugpjūčio

Bavarijos ratai iš 7 rugpjūčio 14 rugpjūčio

Ne visai taip, kaip epas, kaip Norm renginio, bet maniau, kad tai verta iškabinimo pora nuotraukų iš mano naujausias įsiveržimas į Bavarijos. Už kai nėra sniego dalyvauja, jos pirmą kartą aš išdrįso žemyn, tokiu būdu vasarą

Trečiadienį aš padariau savo kelią žemyn Folkestone ir sugebėjo gauti anksčiau nei planuota apmokyti virš vandens:

Click image for larger version. 

Name:	IMG_2939.jpg 
Views:	105 
Size:	113.9 KB 
ID:	15287

Tada jis buvo greitai paleisti per Prancūziją, Belgiją ir nakvyne tik už Nurburgring, ne viešuose posėdžiuose buvo rodomi, kad vakare, kuris, tikriausiai, buvo geras dalykas, nes ji buvo pabaigoje ilgos dienos vairavimo. Vėl bus nors daryti, juosmens ar ten tam tikru momentu.

Dviejų dienų aš padariau savo kelią žemyn į draugų vos už Kempton per B500 kelio, kuris eina iš Baden Badeno, galinga būti vienas iš 10 geriausių vairavimo keliai Europoje ir jis tikrai buvo smagu važiuoti. Kempton būtų pagrindas ateinančius keletą dienų, todėl popped aplankyti Gunther ne CCKempton Rinkinys Automobilius, tai buvo gera matyti, Rob ' e ex Raudona ListerBell salonas.

Šiandien (sekmadienį) aš paėmė nuotrauką pusiaukelėje iki šio kalno pass, kuri sėdi ant Austrijos sienos:

Name:	Oberjoch_-_Google_Maps.jpg 
Views:	99 
Size:	61.8 KB 
ID:	15288

Manau, oras buvo šiek tiek geriau, nei jums buvo atsižvelgdamas į UK (atsiprašau Norm), kaip tai buvo peržiūrėti:

Name:	IMG_3022.jpg 
Views:	104 
Size:	143.4 KB 
ID:	15289

Man bus pradėti kelionę namo antradienį taip bus atnaujintas apie pažangą, jei aš prisiminti imtis bet kokios nuotraukos

Dave

SEC Narys Stratos Fear's Avatar
    Prisijungti Prie Data
    2014 m. gegužės
    Vieta
    West Sussex
    Pareigybės
    582
    Blog ' O Įrašai
    46
    Rep Galia
    11

Re: Bavarijos ratai iš 7 rugpjūčio 14 rugpjūčio

Deivas - puiki kelionė , fantastinis peizažas. Ar jūs gerai praleisti lietaus ir vėjų UK (nors geriau nei SE oop Šiaurės)

Quote Iš pradžių Įdėjo STR_Strat View Post
    Kempton būtų pagrindas ateinančius keletą dienų, todėl popped aplankyti Gunther ne CCKempton Rinkinys Automobilius, tai buvo gera matyti, Rob ' e ex Raudona ListerBell salonas.

Dave
    Mažas pasaulis - išėjo Automobilių'nCoffee Liverpulio šiandien ir praleido didžiąją dalį jis kalbasi vaikinas iš Vokietijos, kuris veikia ne BAC Mono automobilių Speke kas žino, Gunther, kaip kažkas, kas gali gauti automobilių patvirtintai/registed Vokietijoje. Aš manau, kad jis taip pat nori, kad jam parduoti savo LB klientui, jis turi Konektikuto!

Vaikinas

Gerai pucia, kur iššūkis vairuotojo aplink ant sausų saulėtų kelių... (šiek tiek kłucie pavydas...)

Atrodo apkrovų įdomus - tikimės, kad kitą pics Bet kas buvo, kad automobilį priešais jus traukinyje? Ir, ar jūsų kelionės remia LB, su visais "ListerBell" logotipų ant jūsų automobilio?

Fantastišką kelionę Dave.

" Bet tai, kas buvo, kad automobilį priešais jus traukinyje?"

Manau, kad tai buvo Audi maždaug 1964 m. derliaus. Ten buvo trys iš jų pakeliui atgal į Belgiją.

"Ir, ar jūsų kelionės remia LB, su visais "ListerBell" logotipų ant jūsų automobilio? dabar yra mintis, Craig?

Oras pasikeitė šiandien taip atrodo, drėgnu kelionę atgal

Aš maniau jis buvo Audi "žiedas," ženklelis galėčiau pamatyti ant bagažinės atidarymas, bet tiesiog negalėjau dirbti formos. Todėl, kad man iš foto turą Klasikinių Automobilių Viktorina

Drėgnu kelionę atgal? Ha! Nagi kitą Šiaurės Paleisti, ir mes jums parodysime "drėgna" (, kad bus lovos...)

Svetainės Rėmėjas ProtoTipo's Avatar
    Prisijungti Prie Data
    Rugsėjis 2011
    Vieta
    Išorinis Mongolija
    Pareigybės
    3,084
    Rep Galia
    38

Quote Iš pradžių Įdėjo Normb666 View Post
    Aš maniau jis buvo Audi "žiedas," ženklelis galėčiau pamatyti ant bagažinės atidarymas, bet tiesiog negalėjau dirbti formos. Todėl, kad man iš foto turą Klasikinių Automobilių Viktorina
    Tai DKW 1000sp

4 žiedas ženklelis buvo badge "Auto Union", kurį "Audi" ir DKW buvo vienas iš keturių žiedų kiekvienas.
    Paskutinį kartą redagavo pagal ProtoTipo; 12-08-2019 ne 13:57.

DKW šiuo atveju, reiškia "nežinau, Kas". Maniau, 1000SP buvo " 70 Moto Guzzi tourer nors...

SEC Narys shakey5's Avatar
    Prisijungti Prie Data
    2012 m. gegužės
    Vieta
    Chiaramonti, Sardinija
    Pareigybės
    71
    Rep Galia
    8

Blimey Dave,

Kažkas bandė kopiją galite jau dabar! 😁